Wydawca wiedział o problemach z Batman: Arkham Knight

Wydany kilka dni temu Batman: Arkham Knight to jeden wielki bubel, szczególnie wersja pecetowa, która sprawia masę problemów dotyczących fabuły, rozgrywki, a także oprawy graficznej. Tytuł nie działa płynnie nawet na bardzo mocnych konfiguracjach sprzętowych, nie mówiąc już o wielu innych niedoróbkach.
Twórcy próbują teraz ratować twarz wypuszczając kolejne poprawki, a nawet wycofując tytuł ze sprzedaży na Steamie, ale niewiele to zmieni, gdyż mleko się już rozlało. Co gorsza dowiadujemy się teraz, że Warner Bros. doskonale wiedziało, że Batman: Arkham Knight jest tak niedopracowany, iż nie powinien trafić do sprzedaży, lecz mimo to wprowadziło tytuł na sklepowe półki.Witryna Kotaku powołując się na jednego z testerów, który zajmował się wyszukiwaniem błędów w Batman: Arkham Knight twierdzi, że wydawca już od miesięcy doskonale wiedział, że tytuł nie nadaje się do sprzedaży, a teraz po prostu udaje głupiego sugerując, iż nie był tego świadomy. Źródło twierdzi, że w finalnej wersji gry znaleźć można te same błędy co niemal rok temu, które nie zostały w żaden sposób naprawione.
Cała sytuacja nienajlepiej świadczy o Warner Bros., któremu najwyraźniej zależy wyłącznie na szybkim zysku i posuwa się nawet do wciskania klientom zwykłego bubla, byle tylko kwota na kontach się zgadzała.