Alfa Romeo Milano już oficjalnie!

W Mediolanie, sercu włoskiej motoryzacji, marka Alfa Romeo zaprezentowała światu swój najnowszy model – MILANO. Wydarzenie odbyło się w historycznej siedzibie Automobile Club Milano, co podkreśliło głęboką więź marki z miastem, w którym 114 lat temu powstała legenda motoryzacji.

fot. Alfa Romeo

Model MILANO to kwintesencja sportowej elegancji, kompaktowych wymiarów i włoskiego stylu, który jest rozpoznawalny już od pierwszego spojrzenia. Warto zaznaczyć, że premierowa wersja „SPECIALE” jest dostępna dla wszystkich entuzjastów Alfisti, którzy oczekiwali powrotu marki do tego segmentu. Nowa Alfa Romeo MILANO zapewnia najbardziej sportowe i ekscytujące doznania za kierownicą w całej klasie. Jej misją jest przyciągnięcie nowego pokolenia fanów, oferując nowoczesny język projektowania, który wyróżnia ją na tle konkurencji.

MILANO to więcej niż tylko samochód – to symfonia włoskiego stylu i doskonałej inżynierii. Wnętrze, zaprojektowane z myślą o kierowcy, oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komfortu i łączności. Sportowe fotele Sabelt, cyfrowy wyświetlacz i ekran dotykowy to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że jazda staje się prawdziwą przyjemnością. Pod maską MILANO kryje się technologia przyszłości. Model jest dostępny zarówno w wersji hybrydowej, jak i elektrycznej, zapewniając przy tym doskonałe osiągi i zasięg. Bez kompromisów – tak można określić dynamikę jazdy, która jest najlepsza w swojej klasie.

fot. Alfa Romeo

Dopełnieniem nowej Alfy Romeo MILANO są innowacyjne rozwiązania z zakresu łączności, które mają za zadanie zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo. System EV Routing oraz usługi Alfa Connect Services sprawiają, że podróżowanie staje się jeszcze przyjemniejsze i bardziej efektywne. Wreszcie, gama modelu MILANO oferuje szeroki wybór układów napędowych i pakietów wyposażenia, aby każdy klient mógł znaleźć idealnie dopasowany samochód do swoich potrzeb i preferencji.

Czytaj też: Alfa Romeo Tonale drugi rok z rzędu najlepszym kompaktowym SUV-em według jury Auto Lider

Grafika tytułowa: Alfa Romeo