Trzecia generacja tabletów Archos Arnova

Firma Archos, która znana jest w Polsce przede wszystkim z produkcji tabletów dostępnych w całkiem przystępnych cenach, już niedługo poszerzy ofertę o trzecią generację turządzeń z serii Arnova. Najciekawszym, należącym do niej tabletem, który działać będzie pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich, będzie model Arnova 7c G3.
Urządzenie zostanie wyposażone w 7-calowy ekran dotykowy pracujący w rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Pod maską znajdziemy procesor Qualcomm MSM8255 taktowany częstotliwością 1,3 GHz, 1 GB RAM-u oraz 4 GB wbudowanej pamięci.
Nie zabraknie także takich elementów, jak przednia i tylna kamera oraz port microHDMI, który umożliwi podłączenie urządzenia do komputera lub telewizora. Nie znamy jeszcze daty premiery oraz zbliżonej ceny tabletu.
To jednak nie koniec nowości! Archos ma także w planach wprowadzenie do sprzedaży ulepszonych wersji tabletów 7-, 8-, 9- i 10-calowych. Wszystkie z nich zostaną wyposażone w procesory Rockchip RK2918, 1 GB RAM-u4 GB pamięci wewnętrznej, a także Androida ICS. Będą to następujące modele:

  • Arnova 7b G3,
  • Arnova 7d G3 (ChildPad w wersji czarnej pozbawiony „dziecięcego” interfejsu),
  • Arnova 8b G3,
  • Arnova 9 G3,
  • Arnova 10b G3.

Więcej szczegółów znajdziecie naoficjalnej stronie producenta.

    Źródło: Archos