Spyro powraca po 20. latach w remasterze!

Fioletowy smok Spyro powraca! I jest w pełnej gotowości, by usmażyć swoich wrogów w Spyro™ Reignited Trilogy, dynamicznej kolekcji dla smoczych fanów.  W Spyro Reignited Trilogy wzbijanie się w powietrze, zianie ogniem i eksploracja bujnego świata smakuje jeszcze lepiej dzięki rozdzielczości HD na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i sprzętach z rodziny Microsoftu – Xbox One oraz Xbox One X. Spyro Reignited Trilogy to w pełni odświeżona kolekcja trzech gier Spyro, które zapoczątkowały fenomen: Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! oraz Spyro: Year of the Dragon.
Z okazji 20. urodzin Spyro, Activision zamierza podgrzać atmosferę jeszcze przed oficjalnym powrotem marki we wrześniu. Już od poniedziałku, 9 kwietnia, posiadacze Crash Bandicoot N. Sane Trilogy z Europy, Australii i Ameryki Łacińskiej będą mogli obejrzeć zwiastun Spyro Reignited Trilogy wpisując ikoniczny kod (↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → kwadrat) w ekranie tytułowym Crash Bandicoot 3: Warped dla wersji na PlayStation 4.

Zaprojektowane od podstaw przez developera Toys for Bob, Spyro Reignited Trilogy to nostalgiczny powrót do pamiętnej rozgrywki, na którą składa się ponad 100 poziomów, ulepszone sekwencje z nagrodami i wesoła Spyro-gromada (m.in. ważka Sparx, Hunter, Sheila, Agent 9 i Sgt. Byrd). Na zawartość tej jedynej w swoim rodzaju trylogii składają się również ulepszone lokacje, poprawione sterowanie, kompletnie nowe oświetlenie i przerobione scenki przerywnikowe.

„Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by w Spyro Reignited Trilogy pozostać wiernym dziedzictwu, jakie pozostawiły po sobie trzy pierwsze gry Spyro”, powiedział Paul Yan, Chief Creative Officer w Toys For Bob. “Włożyliśmy mnóstwo miłości w to, by zarówno postacie, jak i sam świat gry był taki, jakim zapamiętali go fani, jednocześnie nie zapominając o tym, by za sprawą soczystych detali w wysokiej rozdzielczości od kolekcji biła świeżość. To powrót Spyro, w którym każdy z nas zakochał się 20 lat temu.”

Każdy poziom w Spyro Reignited Trilogy został wiernie odtworzony na bazie oryginalnych lokacji. Bohaterowie zyskali kilka dodatkowych szlifów. Gracze zmierzą się z trylogią po brzegi wyładowaną sporą ilością detali, z odświeżoną mechaniką, pełnym wsparciem gałek analogowych i lepszą pracą kamery. Spyro Reignited Trilogy to również ponowna interpretacja ścieżki dźwiękowej Stewarta Copelanda, twórcy soundtracku dla pierwszych trzech gier.
Warto dodać, że Tom Kenny, oryginalny głos Spyro ze Spyro 2: Ripto’s Rage! i Spyro: Year of the Dragon, powróci w Spyro Reignited Trilogy.
 
 

Źródło: inf. prasowa