Słuchawki Creative Tactic3D Omega Wireless dla wymagających graczy

Miłośnicy gier należą do najbardziej wymagających użytkowników zestawów słuchawkowych. Podczas zmagań z wirtualnym wrogiem o sukcesie często decydują szczegóły, takie jak odgłosy kroków lub pobliskich wystrzałów. Producenci sprzętu audio przeznaczonego dla graczy toczą ze sobą zaciekłą batalię, wzbogacając systemy o zaawansowane rozwiązania. Jedną z pierwszoplanowych ról w tym segmencie rynku odgrywa Creative.
Najnowszą propozycją tego producenta jest Sound Blaster Tactic3D Omega Wireless. To bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, w którym zamontowano przetworniki o średnicy 50 mm. W urządzenie wbudowano czterordzeniowy procesor dźwięku i głosu – Sound Core3D. Walorem takiego rozwiązania jest wysoka jakość dźwięku oferowana w technologii Sound Blaster, niezależna od platformy wykorzystywanej do gier. Układ jest oparty na na technologii SBX Pro Studio, która ma gwarantować realistyczny dźwięk i dobre efekty przestrzenne.Gracze docenią funkcję Scout Mode, pozwalającą wyraźniej usłyszeć, a tym samym łatwiej zlokalizować, przeciwników na polu walki. Pomocne podczas wirtualnych batalii powinno być także rozwiązanie Crystal Voice – zestaw czterech technologii znacznie podnoszących jakość komunikacji głosowej, wśród których znajduje się możliwość modyfikacji głosu.
W przypadku słuchawek dla graczy niezwykle ważna jest również wygoda użytkowania. Nauszniki składają się z miękkich poduszek, które pokryto syntetyczną skórą. Podobne rozwiązanie zastosowano tuż pod pałąkiem. Dodatkowe zalety tego modelu to łatwa obsługa oraz duże i wygodne w obsłudze przyciski, które wkomponowano w lewym nauszniku.Nabywca w zestawie otrzymuje m.in. oprogramowanie ułatwiające obsługę słuchawek oraz mikrofon, ładowarkę i dwa przewody micro USB. Słuchawki współpracują z komputerami PC, Mac i najnowszą konsolą PS4. Cena Sound Blaster Tactic3D Omega Wireless wynosi 589 złotych.

Źródło: inf. prasowa