Razer Phone – znamy specyfikację smartfona dla graczy (jest też zdjęcie)

Jeden z brytyjskich sklepów przedpremierowo opublikował na swojej stronie specyfikację techniczną smartfona Razer Phone, której towarzyszyło bardzo mocno skompresowane zdjęcie. Specyfikacja potwierdza dane z ostatniego przecieku z bazy danych GFX Bench i zawiera kilka nowych, interesujących detali. Oficjalna prezentacja urządzenia odbędzie się dziś, ale na jego temat wiemy już teraz w zasadzie wszystko.Razer Phone specyfikacjaRazer Phone wykorzystywał będzie 5.72-calowy wyświetlacz IGZO o częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz (!), wykorzystujący technologię Wide Color Gamut (WCG). Czy gracze faktycznie docenią odświeżanie 120 Hz w grach mobilnych? Cóż, jeśli na smartfon mogłyby być streamowane gry z komputerów stacjonarnych i laptopów… To tak! O wydajność smartfonu zadba Sanpdragon 835 oraz aż 8 GB pamięci RAM. Użytkownicy na swoje dane otrzymają 64 GB pamięci.Razer Phone specyfikacjaUrządzenie wyposażone będzie we wzmacniacz certyfikowany przez THX oraz frontalnie usytuowane głośniki stereo z technologią dźwięku Dolby ATMOS. Na miłośników fotografii czeka podwójna kamera o rozdzielczości 12 Mpix (f/1.75) i 13 Mpix (f/2.6, teleobiektyw).
Razer Phone zasilany będzie przez słusznej pojemności akumulator 4000 mAh, obsługujący technologię szybkiego ładowania Quick Charge 4+.
Zdjęcie smartfona Razer Phone ukazało się wcześniej w sieci za sprawą TechByte. Nie widać na nim zbyt wiele – ot kawałek tylnej części obudowy, zdradzający obecność podwójnego aparatu, którym wcześniej chwalił się Razer. Na zdjęciu widać także dość mocno zaznaczoną krawędź telefonu, który swoim wyglądem wydaje się nieco przypominać pierwsze smartfony z linii Sony Xperia Z.Razer Phone zdjecieRazer pochwalił się już nawet zdjęciami wykonanymi za pomocą aparatu głównego o rozdzielczości 12 Mpix. Ich rozdzielczość jednak jest tak niska, że na ich podstawie trudno cokolwiek wyrokować. Z przodu znajdziemy kamerkę o rozdzielczości 8 Mpix.Razer Phone specyfikacjaRazer Phone ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1.1.
Trzeba przyznać, że smartfon zapowiada się wybornie, ale na pewno kosztował będzie niemało. Razer nie raz już padał obiektem żartów sugerujących, że marketingowcy firmy uważają, że każdy produkt może być „gamingowy” i „dla gracza”. Dlaczego? To proste: urządzenia dla gracza można przecież sprzedać dużo drożej…Razer Phone specyfikacja
Premiera smartfona Razer Phone będzie miała miejsce już dziś, o godzinie 21:00 polskiego czasu.