Lenovo Yoga Tab 3 i Tab 3 Pro – dobrze zapowiadające się tablety

YOGA Tab 3 Pro – produkt klasy premium w ofercie Lenovo, posiada wbudowany projektor wyświetlający obraz o przekątnej do 70 cali. YOGA Tab 3 Pro wyposażony został w cztery głośniki JBL z przodu. Po raz pierwszy usłyszymy w działaniu w tablecie z serii Yoga technologię Dolby Atmos, która daje odczucie dźwięku przemieszczającego się we wszystkich trzech wymiarach dookoła słuchacza. Dodatkowo tablet będzie miał zainstalowaną aplikację Netflix, dzięki czemu można korzystać ze spersonalizowanych usług dostępnych na ekranie tabletu w wysokiej jakości.
Urządzenia YOGA Tab 3 8 i 10 świetnie nadają się dla osób ceniących rozrywkę. Wyposażono je w nowe obrotowe kamery z inteligentnym sterowaniem gestami. To przydatne rozwiązanie, umożliwiające wykonywanie zdjęć i filmów pod niemal dowolnym kątem, zapewniając bardzo ciekawą perspektywę. Dzięki jednej z najbardziej wytrzymałych baterii, użytkownicy mogą teraz oglądać film za filmem bez konieczności ładowania urządzenia.
YOGA Tab 3 Pro: Dla miłośników dobrego kina

Odtwarzanie hollywoodzkich produkcji, gier czy granie w gry komputerowe i przeglądanie sieci w YOGA Tab 3 Pro stało się znacznie przyjemniejsze dzięki nowemu projektorowi wyświetlającemu obraz o przekątnej do 70″, który obecnie można obracać pod kątem 180 stopni, odtwarzając na ścianie lub na suficie obraz o znacznie większej jasności. Przy zagęszczeniu na poziomie 299 pikseli na cal, ekran 10.1” QHD (2560×1600 pikseli) zapewnia znacznie ostrzejszy obraz oraz zdecydowanie większą głębię kolorów uzyskaną przy wykorzystaniu technologii Smart Display.lenovo yoga tab 3 proYOGA Tab 3 Pro to urządzenie o eleganckim designie, wykonane z wysokiej klasy materiałów takich jak aluminium oraz skóropodobny materiał w dolnej części. Powłoka odporna na zachlapania i wyważenie sprawiające, że tablet dobrze trzyma się w dłoni to kolejne cechy, które mają wyróżniać urządzenie spośród innych tabletów. Uzupełniają to wydłużony czas pracy baterii i wydajność, która pozwoli użytkownikowi na komfortowe korzystanie z niego przez cały dzień.

Aplikacja Smart Window 2.0 pozwala na pracę w trybie multitasking, dzięki któremu użytkownik ma możliwość korzystania z kilku okien, a tym samym przeprowadzania wszystkich czynności dużo szybciej. YOGA Tab 3 Pro pozwala na otwarcie aplikacji działających w tle, jak również dwóch okien na wierzchu, wraz z aplikacjami do rozmów telefonicznych, umożliwiając dopasowanie wszystkiego na ekranie.
Lenovo YOGA Tab 3 Pro jest dostępny w kolorze Puma Black, natomiast tablety YOGA Tab 3 o przekątnej 8” i 10” w kolorze Slate Black.

YOGA Tab 3: Wyjątkowe fotografie, doskonały dźwięk, wytrzymała bateria

YOGA Tab 3 to tablet dostępny w wersjach z przekątną ekranu 8” i 10” i baterią o bardzo długim czasie pracy. Obydwa modele stworzono z myślą o odtwarzaniu filmów i korzystaniu z aplikacji multimedialnych oraz wyjątkowej mobilności: wyposażone zostały w wyświetlacz HD (1280 x 800 pikseli) oraz przednie głośniki pracujące w technologii Dolby Atmos. Dziwi fakt, że producent zrobił krok wstecz względem modelu Yoga 2 i wrócił do wyświetlaczy o niskiej rozdzielczości…

Dzięki kamerze obrotowej z zakresem ruchu 180 stopni użytkownicy mogą wykonywać bardzo kreatywne selfie, ożywiając zdjęcia poprzez wykonywanie ich pod wcześniej nieosiągalnymi kątami, tworzącymi wyjątkową perspektywę. Wbudowana opcja sterowania gestami również ułatwia robienie zdjęć: wystarczy wykonać gest ręką i zdjęcie jest gotowe. Najwyższa w swojej klasie pojemność baterii pozwala na uzyskanie całodniowego czasu pracy urządzenia.

Ceny i dostępność
Tablety serii Lenovo YOGA Tab 3 zaprezentowane zostały na targach IFA 2015 w Berlinie. Tablet YOGA Tab 3 8″ dostępny będzie w cenie 169 dolarów (640 złotych) od 1 października 2015, YOGA Tab 3 10″ w cenie 199 dolarów (755 złotych) od 1 listopada 2015, natomiast YOGA Tab 3 Pro w cenie 499 dolarów (1900 złotych) od listopada 2015 u wszystkich partnerów detalicznych Lenovo.

Źródło: inf. prasowa