Już dziś możecie zagrać w betę Red Dead Online

GTA Online było dla Rockstara strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu GTA V nadal utrzymuje się przy życiu. Od dawna wiadomo było, że podobny tryb sieciowy otrzyma także najnowsza produkcja tego deweloperda – Red Dead Redempion 2. Jak się okazuje, dzisiaj o godzinie 14:30 wystartują jego beta testy. Kto będzie mógł w nich wziąć udział?
Dzisiaj w Red Dead Online zagrają tylko te osoby, które zakupiły Read Dead Redemption 2: Ultimate Edition. Posiadacze wersji pudełkowej tej edycji muszą wykorzystać kod Ultimate Edition znaleziony w pudełku gry, aby zakwalifikować się do testów. Jeżeli nie należycie do tych osób, nie martwcie się – i na Was przyjdzie kolej.

Od jutra, 28 listopada, Red Dead Online będą mogli wypróbować Ci, którzy zagrali w RDR2 w dniu premiery, od 29 listopada Ci, którzy po raz pierwszy uruchomili tytuł między 26 a 29 października, a już od 30 listopada wszyscy posiadający Red Dead Redemption 2. Jak widać, Rockstar chce stopniować obciążenie serwerów gry.
Jak będzie wyglądać Red Dead Online? Tak jak w GTA Online będziemy mogli stworzyć i spersonalizować w nim własną postać, którą następnie będziemy samotnie lub ze znajomymi (w ramach własnego gangu) przemierzać świat gry. Red Dead Online ma pozwolić nam na branie udziału w misjach, toczenie walk z wrogimi gangami, polowanie lub łowienie ryb, odwiedzanie tętniących życiem miast, poszukiwanie skarbów, i nie tylko. Więcej szczegółów poznamy zapewne, gdy tylko beta wystartuje.

Beta testy przede wszystkim pozwolą Rockstarowi na wyłapanie z Red Dead Online wielu błędów. Mamy nadzieję, że w momencie oficjalnego debiutu trybu sieciowego gra będzie posiadała ich możliwie najmniej.

Źródło:PCGamer