GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana na Warsaw Games Week 2016

Poza możliwością zagrania w GWINTA jeszcze przed zamkniętą betą, uczestnicy oraz przedstawiciele mediów na Warsaw Games Week 2016 będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z twórcami gry, a także wziąć udział w szeregu planowanych atrakcji. Zachęcamy do śledzenia profili GWINTA na Facebooku iTwitterze, gdzie będą ujawniane kolejne informacje na temat obecności gry na targach Warsaw Games Week 2016.
GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana to dynamiczne, pełne intryg karciane starcia potężnych armii, gdzie o zwycięstwie decyduje nie tylko szczęście, ale przede wszystkim umiejętności gracza: intuicja, improwizacja i taktyczne konstruowanie własnej talii. W czasie trzech rund, gracze walczą o zwycięstwo mając do dyspozycji potężnych bohaterów, mistyczne zaklęcia i sprytne zagrania, które mogą przechylić szalę zwycięstwa.
Tegoroczna edycja targów Warsaw Games Week odbędzie się w dniach 13-16 października w warszawskim centrum EXPO XXI. Więcej informacji na temat WGW znajduje się na oficjalnej stronie.
 

Źródło: CD Projekt RED