For Honor i Ghost Recon: Wildlands z kartami Nvidia – teraz także z GTX 1060

Promocja potrwa do 18 kwietnia 2017 roku i została rozszerzona o kolejne modele kart graficznych. Od dzisiaj oprócz kart GeForce GTX 1080 Ti, GTX 1080 oraz GTX 1070 obejmuje również modele GeForce GTX 1060.
Ghost Recon Wildlands jest pierwszą grą w historii, w której zaimplementowano technikę NVIDIA Turf Effects, odpowiedzialną za realistyczną symulację trawy. Gra obsługuje również techniki NVIDIA HBAO+ (zapewnia bardziej zbliżone do naturalnego oświetlenie danej sceny) oraz NVIDIA Volumetric Lighting.
For Honor to wciągająca i prowadzona w szybkim tempie gra akcji, która wygląda świetnie w rozdzielczości 4K, a także wspiera technikę NVIDIA Surround, umożliwiającą rozgrywkę na kilku monitorach jednocześnie. Posiadacze monitorów o niższej rozdzielczości z pewnością skorzystają z techniki NVIDIA DSR, zapewniając sobie najwyższą możliwą jakość obrazu.
Obie gry obsługują NVIDIA Ansel, innowacyjną metodę wykonywania zrzutów ekranu w grach. Zdjęcia można wykonywać z dowolnego ujęcia (opcja free camera), modyfikować je za pomocą filtrów przetwarzania końcowego, przechwytywać obrazy o wysokiej rozdzielczości (do 33 razy większej niż Full HD) oraz udostępniać je jako materiały o 360-stopniowym polu widzenia do obejrzenia na telefonie komórkowym, komputerze lub za pośrednictwem zestawu VR.
Szczegóły na temat promocji oraz lista sklepów biorących w niej udział dostępne są na stronie http://www.nvidia.pl/graphics-cards/geforce/pascal/for-honor-ghost-recon-wildlands-bundle  

Źródło:Nvidia