Dziś premiera gry Football Manager 2017

Tytuł dostępny jest w polskiej i angielskiej wersji językowej, zarówno w edycji pudełkowej jak i cyfrowej i umożliwia rozgrywkę zarówno na komputerach PC z Windows lub Linux, jak i Macintosh. Za polską lokalizację odpowiada wydawca gry.

 

Warto zauważyć, że po raz pierwszy w historii serii w grze znalazła się oficjalna licencja Lotto Ekstraklasa, a w raz z nią zdjęcia piłkarzy, herby zespołów i inne elementy, które jeszcze bardziej urealnią rozgrywkę w najwyższej lidze polskiego futbolu.

 

Przejmij kontrolę nad ulubioną drużyną piłkarską w Football Manager 2017, najbardziej realistycznym i wciągającym menedżerze futbolowym w historii. Do dyspozycji otrzymasz ponad 2500 prawdziwych klubów i ponad 500 000 autentycznych piłkarzy oraz członków sztabu. Uzyskaj pełną kontrolę nad transferami i decyduj kto gra, a kto siedzi na ławce. Twórz założenia taktyczne, rozmawiaj z zawodnikami, wydawaj instrukcje w trakcie meczu i oglądaj spotkania dzięki zaawansowanemu silnikowi 3D. Będziesz musiał też radzić sobie z mediami, dbać o zadowolenie zawodników oraz zarządu, który śledzić będzie każdy twój ruch. Poczuj się jak prawdziwy trener!

Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup gry otrzymują za darmo dodatkowo wersję Football Manager Touch 2017. To nieco uproszczona wersja gry, przeznaczona dla graczy chcących skoncentrować się na transferach i taktyce. Informujemy, że od dnia premiery w sklepach Empik dostępna jest Edycja Specjalna gry zawierająca pakiet DLC oraz 3 nowe wyzwania dla FM Touch.

 

 

Źródło: Cenega