Drugi dzień relacji z MWC w Barcelonie

Aktualizacja #5
No i kolejny dzień za nami. Dziś odbywało się wiele paneli tematycznych dotyczących rozwoju technologii w przyszłości. Premierę miały nowe urządzenia od Microsoftu i trzeba przyznać, że nowe Lumie robią na prawdę pozytywne. Zwłaszcza ich ceny. Swoje wystąpienie miał dzisiaj również założyciel Facebooka Mark Zuckerberg, ogłosił on, że Facebook pracuje nad budową laserów i dronów (sic!) Przy okazji tego wydarzenia należy wspomnieć że Facebook uruchomi dodatkowy przycisk do zgłaszania postów użytkowników portalu. Przy zgłoszeniu będzie można wskazać że post wskazuje jako osoba miałaby myśli samobójcze. CEO Facebooka odpowiedział również, że z miłą chęcią rozpoczął by współpracę z Google przy tworzeniu nowego telefonu. To tyle jeśli chodzi o nowe technologie na MWC w Barcelonie, na koniec jeszcze grafika pokazująca jak przyspieszy internet mobilny wraz z wprowadzeniem sieci 5G, o której niedawno pisaliśmy.
Sieć 5G
Aktualizacja #4
Oficjalna prezentacja nowych Samsungów Galaxy S6 i S6 Edge:

Aktualizacja #3
Ford robi nie tylko samochody. Oto ich składane rowery, ja bym jeździł 🙂

Aktualizacja #2
Wszyscy którzy lubią być mobilni pokochają ten gadżet od Microsoftu:

Aktualizacja #1
Nowe tanie Lumie od Microsoftu – dziś mieliśmy okazję zobaczyć 2 nowe modele Lumii, które jeśli ich cena będzie zadowalająca na pewno będą hitami sprzedażowymi w Polsce. Zobaczcie sami jak się prezentują:


A tak wygląda nowy smarfon hinduskiej firmy Gionee (na pokładzie z 64 bit octacore, 13 Mp aparat, i wyświetlacz o romiarze 5,2 cala i rozdzielczości true HD) – Gionee S7
Gionee S7