Creative Sound BlasterX H7 Tournament Edition – nowy model popularnych słuchawek

Sound BlasterX H7 Tournament Edition wyposażone zostały w ulepszone przetworniki 50 mm FullSpectrum o lepszej dynamice i czułości, dając bardziej szczegółowy dźwięk o większym spektrum. Odłączany mikrofon został przeprojektowany i ulepszony w celu zwiększenia czułości, lepszej redukcji szumów, nawet w głośnym otoczeniu. Wprowadzono nowe płyty na obudowie słuchawek ze szczotkowanego metalu z czarnym wykończeniem i srebrnym szlifem dookoła. Na płytach znajduje się czerwony, podświetlany znak X, świecący po podłączeniu przez USB.Creative Sound BlasterX H7 Tournament EditionH7 TE posiada podwójny system podłączania sygnału. W trybie USB, użytkownik może zaprogramować swój zestaw słuchawkowy w aplikacji X-Plus, która oferuje specjalnie dostrojone profile audio przeznaczone dla wielu popularnych konkurencyjnych ze sobą gier, takich jak Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive and DotA 2.
Ustawienia dźwięku w X-Plus mogą być zapisane w pamięci słuchawek a następnie odtwarzane podczas turniejów bez konieczności instalacji oprogramowania na miejscu. Po podłączeniu przez USB, użytkownicy mogą również zdecydować się na korzystanie z oprogramowania PC Engine BlasterX Acoustic, aby w pełni dostosować swój dźwięk do oczekiwań i poprawić jego przestrzeń wykorzystując 7.1 Surround. W trybie analogowym H7 TE oferuje dynamiczny profil dźwięku o zrównoważonych proporcjach tonów wysokich, średnich i niskich, dając bardzo naturalną barwę i rozdzielczość.
Sound BlasterX H7 oferują ponoć bardzo dobrą jakość dźwięku dzięki konwerterowi DAC USB z audio w jakości 24 bity/96 kHz.

Dzięki wytrzymałym elementom z wzmocnionego aluminium słuchawki H7 Tournament Edition są bardzo lekkie.
Sound BlasterX  H7 Tournament Edition będą dostępne na polskim rynku w cenie 559 złotych jeszcze w lutym.

Podstawowe informacje na temat urządzenia:

• Ulepszone przetworniki 50mm FullSpectrum
• Poprawiony odłączany mikrofon z redukcją szumów
• Nowe płyty na słuchawkach ze szczotkowanego metalu z ciemnym wykończeniem i z czerwonymi kablami
• Czerwone tkaniny w muszlach słuchawek, z mocno widocznymi oznaczeniami L i R
• Podwójny system dźwiękowy z programowaniem X-Plus sprzętu, to dodatkowy atut podczas turniejów
• Złącze USB umożliwia korzystanie z dźwięku 7.1 i wysokiej rozdzielczości cyfrowego dźwięku bezstratnego
• Alternatywne połączenie analogowe  daje zrównoważony, naturalny dźwięk z dowolnego urządzenia odtwarzającego
 

 

Źródło: Creative