Zobaczcie najnowsze zdjęcia z planu Gwiezdnych Wojen VIII

VIII część filmowych Gwiezdnych Wojen jest kręcona już od pięciu tygodniu, a jej produkcja została przeniesiona z londyńskiego studia do Chorwacji. Właśnie wyciekły zdjęcia pochodzące z planu filmowego znajdującego w tym państwie, w dokładniej – Dubrowniku. Wszystkie fotografie możecie zobaczyć poniżej.
Zdjęcia zostały umieszczone w serwisie Making Star Wars oraz DuList, a także w wideo umieszczonym na YouTube. Ciekawe, czy chorwackie krajobrazy zostaną wykorzystane do przedstawienia znanego już Naboo, czy też innej planety z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Najpóźniej przekonamy się o tym pod koniec 2017 roku, czyli w dniu premiery filmu.

Wcześniej w tym miesiącu, Daisy Ridley, wcielająca się w filmową Ray, potwierdziła, że w VIII epizodzie Luke Skywalker będzie pojawiał się na ekranie znacznie częściej niż w Przebudzeniu Mocy.
„Ja i Mark Hamill wielokrotnie razem odbywaliśmy próby, a to jest naprawdę niesamowite. Świetnie się z nim współpracuje i jestem bardzo podekscytowana tym, co czeka mnie później. To taka świetna historia. W tej Luke super. Naprawdę.” – powiedziała Ridley.
Gwiezdne Wojny VII powinny pojawić się na ekranach polskich kin 14 grudnia 2017 roku – wcześniej niż w USA czy Wielkiej Brytanii.
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars

Źródło:Making Star Wars