Twórcy Titanfall wrzucają oszustów do jednego kotła

Respawn Entertainment od dnia premiery Titanfall bacznie śledzi poczynania nieuczciwych graczy. 21-ego marca końca dobiegło przyglądanie się, a rozpoczęło działanie. Co ciekawe, oszuści nie tracą dostępu do gry, ale zmuszeni są do prowadzenia rozgrywki z podobnymi sobie.

„Możesz grać z innymi oszustami w coś, co przypomina aimbotowe rozgrywki na Wimbledonie. Mamy nadzieję, że aimbot, za którego zapłaciłeś, jest najlepszym z dostępnych, ponieważ mecze z samymi oszustami mogą okazać się naprawdę frustrujące. Życzymy powodzenia” – czytamy w oficjalnym FAQ.

Na tym jednak nie koniec. Jeżeli przyjmiecie zaproszenie od oszusta lub sami zaprosicie go do zespołu, będziecie musieli grać z innymi oszustami. Oczywiście mowa tylko o danym meczu – uczciwi gracze nie będą karani za granie z oszustami. Jeżeli przestaną ich zapraszać i przyjmować od nich zaproszenia, nie będą musieli niczym się martwić.

Trzeba przyznać, że rozwiązanie jest tak samo uczciwe, jak okrutne. Ostracyzm oszustów powinien dać jednak do myślenia wszystkim tym, którzy chcieliby naruszać zasady. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że będzie to lekcja, która pozostanie wszystkim oszustom w pamięci.

Jeżeli nadal zastanawiacie się nad tym czy zainwestować w Titanfall, zachęcamy Was do przeczytania naszejrecenzji. Być może rozwieje ona Wasze wątpliwości.

Źródło: Titanfall