Spotkaj się z inteligentną maszyną na dniach otwartych Huawei w Warszawie

Już w ten weekend (18-19 listopada) w Złotych Tarasach wszyscy warszawiacy będą mogli poznać Mate 10 Pro – pierwszy na świecie smartfon wyposażony w procesor ze sztuczną inteligencją, którego używa kapitan Reprezentacji Polski, Robert Lewandowski. Dla klientów centrum handlowego Huawei przygotował specjalne atrakcje i prezenty.
Marka Huawei zaprasza gości warszawskich Złotych Tarasów do specjalnej strefy zlokalizowanej na pierwszym piętrze. Wystarczy pojawić się w strefie z gadżetem z logo Huawei, który rozadawać będą hostessy na terenie całej galeri. Pokazując gadżet i prosząc o prezentację najnowszych smartfonów z serii Mate 10, goście będą mogli otrzymać atrakcyjne zestawy prezentowe (liczba gadżetów jest ograniczona).
Jeszcze więcej niespodzianek będzie czekało na każdego, kto w najbliższy weekend zdecyduje się na zakup smartfonu z serii Mate 10 w sklepie Saturn w Złotych Tarasach. Każdy klient, który kupi smartfon, będzie miał mozliwość zakupienia wybranego akcesorium Huawei o wartości 100 zł za 1 złotówkę.
Na gości odwiedzających strefę Huawei, czekać będzie również jeden z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych Bilguun Ariunbaatar, z którym będzie można wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie.


 

Źródło: Huawei