Smartfony Bluboo, Ulefone, HOMTOM, Doogee i UMI oficjalnie w Polsce!

CK MEDIATOR to spółka, która w przyszłym roku będzie świętować 20-lecie działalności. Od początku istnienia zajmuje się hurtową sprzedażą produktów IT. Począwszy od bieżącego roku, sukcesywnie rozszerza ofertę w zakresie urządzeń mobilnych, oferowanych przez uznane, chińskie marki.
„Do współpracy udało nam się namówić bardzo ciekawe i perspektywiczne brandy. Każdy z nich oferuje swój unikalny pomysł na smartfon – wszystko za korzystną cenę.” – komentuje Dariusz Grabowski, prezes firmy CK MEDIATOR.
Aktualnie firma posiada już pięć umów dystrybucyjnych z markami Bluboo, Ulefone, HOMTOM, Doogee oraz UMI. Lada moment zaoferuje polskim klientom smartfony w całkiem korzystnych cenach. Polski klient często będzie mógł kupić bardzo ciekawy i wydajny smartfon za ledwie ułamek kwoty, jaką musiałby zapłacić za konkurencyjnego flagowca znanej marki.
Już na początku kwietnia w sprzedaży pojawi się premierowy Bluboo Picasso, którego sugerowana cena detaliczna to jedynie 399 złotych. W tej cenie zawiera się 5-calowy ekran, osadzony w minimalistycznej obudowie z metalową ramką i charakterystycznymi pleckami o diamentowej teksturze. Model ten będzie dostępny aż w siedmiu wersjach kolorystycznych, które będą korespondować z dostępnymi tapetami.Bluboo PicassoNieco wyższa półka to Umi Touch, który także trafi do sklepów na początku przyszłego miesiąca. Za 799 złotych będzie można wyposażyć się w smartfon z czytnikiem linii papilarnych, baterią o pojemności 4000 mAh, która powinna pozwolić na pozostanie w trybie czuwania nawet przez 15 dni, 3 GB pamięci RAM oraz Androida 6.0 w pakiecie. A wszystko to opakowane w jednolitej, metalowej obudowie. Sam zamówiłem tego smartfona w przedsprzedaży na chińskim Banggood.com w cenie 149 dolarów (577 złotych). Po 25 marca cena urządzenia wynosiła będzie 179 dolarów (ok. 670 złotych). Jak wygląda więc na tym tle polska cena? Naprawdę nieźle, biorąc pod uwagę polską gwarancję.Umi TouchOprócz urządzeń z autoryzowanej dystrybucji, CK MEDIATOR zaoferuje także inne znane marki. Do sprzedaży trafiły już niespotykane wcześniej w Polsce wersje smartfonów marki Xiaomi z certyfikatem CE oraz specyfikacją dedykowaną na rynek europejski. Do oferty sukcesywnie trafiać będą także pozostałe produkty z portfolio ww. marek, takie jak chociażby inteligentna waga Xiaomi Mi Smart Scale, opaska Mi Band 1S czy pikoprojektor Doogee Smart Cube P1.
Wszystkie produkty dystrybuowane przez CK MEDIATOR będą objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Będzie można je kupić na terenie całego kraju, w popularnych sklepach i sieciach – zarówno online, jak i stacjonarnie. Aby być pewnym, że produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji i posiada pełne wsparcie w Polsce, firma przygotowała specjalne hologramy, które znajdą się na pudełkach.

Źródło: inf. prasowa