Samsung Galaxy Note 6 najpewniej pojawi się w Europie – mamy mocny dowód

Samsung Galaxy Note 6 może pojawić się w sprzedaży w Europie. Sugeruje to udostępniona właśnie w sieci lista, która zawiera nazwy kodowe modeli Galaxy Note 6, przeznaczonych na różne światowe rynki. Wśród nich znajduje się także wersja telefonu dedykowana rynkowi europejskiemu.Samsung Galaxy Note 6Oznaczenia sugerują, że w sprzedaży na całym świecie pojawi się tylko jedna wersja urządzenia. Unifikacja modeli pozwoli uprościć zwłaszcza proces aktualizacji, na którą w przypadku modelu Samsung Galaxy S6 w niektórych regionach świata trzeba było bardzo długo czekać.
Najprawdopodobniej Samsung Galaxy Note 6 sprzedawany będzie także w wariancie obsługującym dwie karty SIM. Jest już także niemal pewne, że zaoferuje wodoszczelność potwierdzoną certyfikatem IP68 (a więc można go będzie zanurzać w wodzie). Pogłoski sugerują, że smartfon Samsunga zostanie wyposażony w skaner tęczówki oka oraz wykorzystywał będzie najnowszy układ Snapdragon 823.
Szykuje się przebój! Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę doczekać się kolejnego Note’a. Żadna inna linia smartfonów Samsunga nie przypadła mi do gustu tak bardzo jak te, bardzo praktyczne, nastawione na produktywność phablety.

Źródło: sammobile