Produkcja Samsung Galaxy Note 7 wstrzymana!

Źródła z całego świata donoszą o wstrzymaniu produkcji smartfonów Samsung Galaxy Note 7. Informacje, w posiadanie których weszliśmy, potwierdzają dodatkowo źródła Wall Street Journal oraz Bloombera, a także koreańskiego Yonhap news. Samsung nie skomentował jeszcze sprawy.
Problemy związane z Samsungami Galaxy Note 7 nie skończyły się niestety na akcji wymiany wadliwych egzemplarzy. Ze świata płyną kolejne doniesienia o awariach urządzeń, które nie powinny być już obarczone usterką prowadzącą do ich samozapłonu. Najpoważniejsze z nich związane było z płonącym Note 7 na pokładzie samolotu linii Southwest Airlines, który zmusił do ewakuacji wszystkich pasażerów i załogę. Na szczęście incydent odbył się jeszcze przed startem.produkcja galaxy note 7 wstrzymanaRównolegle ze wstrzymaniem produkcji przez Samsunga, wielu operatorów sieci na całym świecie usuwa urządzenie ze swojej oferty – jako pierwsze zrobiły to sieci AT&T ora T-Mobile. W ślad za nimi idą wybrani sprzedawcy detaliczni.
Samsunga Galaxy Note 7 można chyba oficjalnie okrzyknąć najbardziej pechowym dla producenta smartfonem, jaki kiedykolwiek powstał.
 

Źródło: inf. własna,Wall Street Journal,Bloomberg,Yonhap News