[PRACA] Conowego.pl rekrutuje! Poszukujemy osób na stanowisko redaktorów

Poszukujemy osób chętnych do pracy w charakterze Redaktora – autora newsów, a z czasem także dłuższych publikacji (felietony, testy, poradniki, zestawienia). Rekrutacja prowadzona jest na bieżąco – na zgłoszenia będziemy starali się odpowiadać jak najszybciej.
Wymagania i zakres pracy:
– Wiedza ogólna w zakresie szeroko pojętych nowych technologii (głównie: smartfony, laptopy, RTV, drukarki, routery, akcesoria komputerowe) – mile widziana dodatkowa wąska specjalizacja
– Dyspozycyjność przez 2-3 godziny (w zależności od liczby publikacji i efektywności pracy) dziennie pomiędzy godzinami 8:00 a 16:00 (praca zdalna). Oczywiście dopuszczalna jest praca poza tymi godzinami.
– Samodzielność
– Kreatywność i umiejętność tworzenia własnych, autorskich tekstów
– Umiejętność formułowania ciekawych, spójnych i logicznych tekstów w języku polskim
– Umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie
– Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
– Sprawna obsługa dowolnego programu graficznego
– Umiejętność pracy w zespole
Praca w oparciu o umowę autorską!
Wynagrodzenie:
Wynagrodzenie uzależnione jest od nakładu pracy i rodzaju publikacji. Stawki za dłuższe artykuły ustalane są każdorazowo indywidualnie, w przypadku newsów obowiązuje stała stawka bazowa. W przypadku dobrych wyników redakcji szansa na comiesięczną premię.
 
Jeżeli spełniasz i akceptujesz powyższe warunki, wyślij swoje zgłoszenie na adres maksym(at)conowego.pl z tytułem „PRACA – REDAKTOR”. Do maila proszę załączyć CV oraz dwa newsy, napisane na dowolne, bieżące tematy, korespondujące z tematyką serwisu Conowego.pl, zapisane w dwóch plikach w formacie .doc albo .pdf.
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Conowego.pl, dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Conowego.pl zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych jest Conowego.pl, podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.”
 

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.