Plantronics EncorePro HW500 – słuchawki do pracy biurowej

Seria przewodowych słuchawek Plantronics EncorePro HW510, 520, 530 i 540 została stworzona do pracy biurowej, a każdy z modeli pozwala na inny sposób noszenia.
Wysoka jakość rozmów ma wynikać z zastosowania technologii szerokopasmowego dźwięku. Specjalny mikrofon Plantronics z, według producenta: „najskuteczniejszą na rynku redukcją szumów otoczenia”, zbiera tylko głos użytkownika redukując uciążliwe odgłosy otoczenia i rozmowy współpracowników. Komfort użytkowania modeli nagłownych 510 i 520 wynika z większych nauszników wykonanych z wygłuszającej i dobrze przylegającej do uszu antyalergicznej gąbki. W przypadku modelu na ucho 530 wygoda pracy wypływa z dyskretnego, optymalnego mocowania słuchawki za uchem. Uniwersalny model 540 wyposażony w komplet uchwytów pozwala na zmianę stylu noszenia w zależności od upodobania. Jak więc można zauważyć, każdy może znaleźć rozwiązanie dostosowane do swoich wymagań i potrzeb. Słuchawki wyróżniają się również niewielką wagą (od 24 gram do 74 gram).Plantronics EncorePro HW500Przewodowe słuchawki z rodziny EncorePro HW500 wyposażone są w opatentowane szybkozłącze QD, a dostępna gama kabli przyłączeniowych i adapterów m.in. USB, jack, 3,5 mm, 2 x 3,5 mm sprawia, że są kompatybilne zarówno z komputerami PC/Mac, telefonami komórkowymi, telefonami stacjonarnymi. Wymieniając komputer czy telefon zawsze będziemy mogli skorzystać z tych słuchawek – wystarczy tylko zmiana kabla przyłączeniowego.
„Plantronics to legendarna marka, zwłaszcza wśród pracowników call center, którzy przez wiele godzin każdego dnia wykonują dziesiątki rozmów telefonicznych z klientami i kontrahentami. Chcąc oddać w ich ręce jak najbardziej wygodne i funkcjonalne narzędzie, Plantronics sięgnął do 50-ciu lat doświadczeń, zasad ergonomii i najnowszych rozwiązań technologii materiałowej i przetwarzania dźwięku. Nowe modele z topowej rodziny EncorePro, dają jeszcze większe poczucie komfortu, dzięki personalizacji i dostosowaniu słuchawki do stylu pracy konkretnego użytkownika” – mówi Andrzej Wiśniewski, Dyrektor ds. Rozwoju w KONTEL, firmie będącej importerem rozwiązań Plantronics w Polsce.

Źródło: inf. prasowa