Nowe słuchawki Razer ManO’War – 7.1 dla wszystkich platform!

Razer ogłosił wczoraj premierę przewodowego headsetu ManO’War 7.1. Te analogowo-cyfrowe słuchawki uzupełniają ofertę względem niedawno zaprezentowanego bezprzewodowego headsetu Razer ManO’War, docenionego przez światowych recenzentów sprzętu elektronicznego.
50-milimetrowe przetworniki są w stanie zapewnić dźwięk w wirtualnym standardzie 7.1 surround (Dźwięk 7.1 dostępny jest jedynie na platformie PC przy wsparciu Razer Synapse), a oprogramowanie Razer Synapse pozwala graczom na dostosowanie dźwięku do własnych preferencji. Razer ManO’War 7.1 wyposażono w technologię izolacji od dźwięków zewnętrznych, pilota na przewodzie oraz wysuwany mikrofon MEMS boom, które zapewniają wyjątkową wygodę użytkownika w trakcie gry.Razer ManO'War 7.1Dołączony do urządzenia konwerter analogowo-cyfrowy USB (DAC) pozwala Razer ManO’War 7.1 na dostarczanie graczom wyróżniającego się dobrą jakością dźwięku na komputerach PC i Mac. Analogowy wtyk (audio jack 3.5 mm) oferuje  uniwersalną kompatybilność z Xbox One, PlayStation 4 i wszystkimi innymi urządzeniami z tym standardem gniazda audio.
“Razer ManO’War 7.1 to fantastyczna propozycja dla wszystkich graczy, w szczególności zaś dla tych, który grywają tak na PC jak i na konsolach” – powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. “Prawdopodobnie nie ma dziś na świecie bardziej uniwersalnego headsetu tej klasy!” – dodał.
Razer ManO’War 7.1 będą dostępne w sprzedaży od października w cenie 134,99 euro.
 
 

Źródło: Razer