Mikołajki w świecie Minecrafta – II edycja MyCraft ARENA

W godzinach od 11.00 do 21.00 uczestnicy zmierzą się w rozgrywkach turniejowych, wezmą udział w prezentacjach najnowszych autorskich mini gier oraz w licznych konkursach, quizach i warsztatach. Chętni będą mogli wykazać sie wiedzą o uniwersum gry, sprawdzić się w kalamburach lub w strefie manualnej, przenosząc elementy gry do rzeczywistości.MyCraft ARENANajmłodsi odwiedzą strefę plastyczną, gdzie własnoręcznie stworzą przedmioty świata Minecraft. Impreza będzie także okazją do poznania historii gry, jej zasad, a przede wszystkim walorów edukacyjnych.

Zwycięzcy rozgrywek otrzymają nagrody i upominki, które ufundowane zostały przez Wydawnictwa PWN i Macro Games. Wszystkich wspierać będzie grupa animatorów MyCraft.

MyCraft ARENA to jedyne w Polsce wydarzenie dla społeczności Minecraft przygotowane przez spółkę Macro Games S.A., właściciela portalu Mycraft.pl. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wśród osób, które zarejestrują się jako uczestnicy wydarzenia pod adresem http://mycraft.pl/arena, zostaną rozlosowane nagrody.

DATA: 6.12.2016 r.
GODZINA: 11.00 – 21.00
MIEJSCE: CH Blue City (scena przy fontannie, poziom -1), Al. Jerozolimskie 195A; Warszawa.

 

Źródło: MyCraft