Karbonn Titanium S6 – Android One z ekranem qHD

Smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.4.2 KitKat. Wewnątrz urządzenia znajdziemy czterordzeniowy procesor MediaTek taktowany z częstotliwością 1.3 GHz, który wspierany jest przez 1 GB pamięci RAM. Na dane i aplikacje dostępne jest 8 GB pamięci wewnętrznej. Można je rozszerzyć za pomocą karty microSD do 32 GB. Urządzenie jest w stanie obsługiwać 2 karty SIM, co docenią osoby chcące korzystać z numeru służbowego i prywatnego w jednym telefonie lub rozdzielające numery do nawiązywania połączeń i korzystania z internetu.Karbonn Titanium S65-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości qHD 540×960 pikseli wykonano w technologii IPS. Obraz na takim ekranie jest wyraźny, kąty patrzenia szerokie, a kolory intensywne. Smartfon został wyposażony w kamerę o rozdzielczości 8 MPix z ledową lampą błyskową i autofokusem oraz przednią kamerkę 2 Mpix.
Titanium S6 dysponuje baterią o pojemności 2000 mAh, która w trybie rozmów wystarczy na ok. 5 godzin, zaś w trybie czuwania nawet do 250 godzin. Ciekawostką związaną z tym niedrogim urządzeniem jest ułatwienie dostępu do aplikacji i funkcjonalności za pomocą sterowania gestami.
Smartfon dostępny jest tylko w sklepie internetowym Agito.pl w cenie 419 złotych, w dwóch kolorach: białym oraz grafitowym.

Źródło: inf. prasowa