Fanpage Złomnik usunięty przez pracowników Facebooka. Powodów nie podano

Fanpage Złomnik został usunięty z Facebooka przez administrację serwisu. Niestety, to nie jest żart. Tymon Grabowski, dziennikarz motoryzacyjny znany także jako Z. Łomnik poinformował, że zespół moderatorówusunął jego fanpage zrzeszający ponad 45 000 czytelników… bez podania przyczyny.Złomnik usuniętyTymon Grabowski zadał pytanie o treści „Za jakie treści cofnięto publikację mojej strony?” na forum Pomocy Facebooka i obecnie oczekuje na odpowiedź.Złomnik usuniętyZ innego prowadzonego przez siebie fanpage’u – Cytryn i Gumiak, Tymon Grabowski zaapelował do czytelników o wsparcie i klikanie przycisku „Dobre pytanie” pod jego zapytaniem. Dzięki temu zapytanie będzie lepiej widoczne na forum.

Przykład usuniętego fanpage’a Złomnika na Facebooku pokazuje jak łatwo można stracić znaczącą część dorobku swojego życia, jeśli swoją działalność koncentruje się w serwisie założonym przez Marka Zuckerberga. Oczywiście na Złomniku pojawiały się wielokrotnie kontrowersyjne wpisy, jednakże trudno odmówić ich autorowi prawa do wyrażania własnych poglądów w formie, która nigdy nie naruszała dobrych obyczajów (choć rzecz jasna często budziła skrajne emocje).
Złomnik pierwotnie był samodzielną stroną motoryzacyjną, którą po kilku latach jej twórca postanowił prowadzić w ramach jednego z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Teraz pod adresem Zlomnik.pl prowadzony jest ciekawy projekt Poznajemy Samochody, do lektury którego gorąco zachęcam.
 
 

Źródło: inf. własna