Demo Dishonored 2 dostępne od przyszłego tygodnia

Darmową wersję próbną będzie można pobrać na stronach Dishonored 2 w PlayStation Store, sklepie Xbox oraz sklepie Steam. Ponadto gracze, którzy postanowią kupić pełną wersję gry w trakcie lub po ukończeniu wersji próbnej, będą mogli kontynuować rozpoczętą kampanię, korzystając z wykonanych przez siebie zapisów rozgrywki.

W Dishonored 2, kolejnym rozdziale obsypanej nagrodami sagi Dishonored autorstwa Arkane Studios, ponownie odegramy rolę dysponującego nadprzyrodzoną mocą zabójcy. Wejdziemy w świat, w którym zderzają się ze sobą mistycyzm i uprzemysłowienie. Zagramy jako cesarzowa Emily Kaldwin lub Cesarski Obrońca, Corvo Attano. Od każdego z graczy zależał będzie sposób prowadzenia rozgrywki – przemkniemy przez grę niezauważenie, w pełni wykorzystamy brutalny system walki, a może połączymy obie te metody? Jaką kombinację wyjątkowych mocy, gadżetów i rodzajów broni wykorzystamy do eliminacji wrogów? Fabułę kształtują nasze decyzje, dzięki czemu każda z pieczołowicie opracowanych misji może zakończyć się naprawdę intrygująco.

Fabuła Dishonored 2 rozgrywa się w 15 lat po tym, jak Lord Regent został pokonany, zaś szczurza zaraza przeszła do historii. Uzurpatorka z innego świata przejęła tron cesarzowej Emily Kaldwin, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość całych Wysp. Jako Emily lub Corvo przeniesiemy się z legendarnych ulic Dunwall do Karnaki, pięknego niegdyś przybrzeżnego miasta, w którym kryje się szansa na odzyskanie tronu przez Emily. Piętno Odmieńca i potężne nowe umiejętności pozwolą Wam wytropić nieprzyjaciół i odzyskać to, co do Ciebie należy.

 

 

Źródło:Bethesda