Creative Sound BlasterX Kratos S5 – głośniki 2.1 z… dźwiękiem 7.1

System Aurora Reactive pozwala dostosować kolor oświetlenia LED do Twojej gry — dostępna jest paleta 16 milionów kolorów. Wybierz jedno z 6 gotowych ustawień albo ustaw własne kolory, by pasowały do pozostałych urządzeń peryferyjnych z obsługą RGB. Możesz też zintegrować głośniki z innymi produktami wykorzystującymi system Aurora R Reactive.
Obudowa głośników Sound BlasterX Kratos S5 wykonana została w całości z drewna dla lepszego tłumienia rezonansu. Zapewniać ma pełniejszy, cieplejszy i bardziej naturalny dźwięk, niż obudowy z plastiku. Szerokopasmowe głośniki satelitarne zapewniać powinny dźwięk o przejrzystej górze i selektywnym środku. Specjalnie dostosowany subwoofer typu down-firing z otworem bass-reflex to z kolei gwarancja głębokiego i dynamicznego basu bez zniekształceń, idealny do gier, filmów oraz muzyki z dużą ilością niskich tonów.Creative Sound BlasterX Kratos S5Podłączany przez port USB system Kratos S5 oferuje dźwięk o częstotliwości próbkowania 24-bity/96 kHz, zapewniając możliwość podłączenia do komputerów PC i Mac. Można też podłączyć system do innych odtwarzaczy multimedialnych, używając kabla analogowego.

Pomimo, że Kretos S5 jest zestawem 2.1, oferuje wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, co z pewnością będzie pomocne w grach. Dzięki oprogramowaniu BlasterX Acoustic Engine Pro, dźwięk można w pełni dostosować do własnych potrzeb.

Wygodne sterowanie zestawem umożliwia specjalny panel, pod który można podpiąć słuchawki lub mikrofon.
Cena Sound BlasterX Kratos S5 wynosi 699 złotych.
 

Źródło: Creative