All-in-one PC C325 od Lenovo

Jeżeli poszukujecie komputera typu all-in-one PC do Waszego domu lub biura, to może warto zainteresować się nowym modelem produkcji Lenovo noszącym nazwę C325. Urządzenie stworzone zostało przede wszystkim z myślą o użytkownikach wykorzystujących komputer w domu do odtwarzania wszelkiej maści multimediów. Jego wielką zaletą jest przede wszystkim stosunkowo niska, jak na urządzenia tej klasy, cena.
Komputer zostanie wyposażony w 20-calowy ekran działający w rozdzielczości 1600 x 900 pikseli. Opcjonalnie będziemy mogli wybrać wersję z ekranem dotykowym. Sercem urządzenia będzie układ APU E-450 składający się z dwurdzeniowego procesora taktowanego częstotliwością 1.65 GHz oraz karty graficznej Radeon HD 6320. Na pokładzie znajdziemy ponadto maksymalnie 8 GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 1 TB.
Nie zabraknie oczywiście modułu 802.11 b/g/n WiFi oraz portu Gigabit Ethernet, które pozwolą na połączenie z Internetem. Urządzenie zostanie wyposażone również w czytnik kart 6-w-1 oraz superszybkie porty USB w standardzie 3.0. Za dźwięk odpowiadać będą wbudowane głośniki o łącznej mocy 3 W. Na prowadzenie wideorozmów pozwoli 0,3- megapikselowa kamera internetowa. Do dyspozycji będziemy mieli jedynie nagrywarkę DVD bez możliwości wybrania przy zakupie napędu Blue-ray.
Cena najtańszej wersji urządzenia będzie wynosić 699 USD (2100 zł). Lenovo rozpocznie sprzedaż C325 już w przyszłym miesiącu.

Źródła: tcmagazine, engadget