Akcesoria Belkin do tabletów – w sam raz dla szefa kuchni

Czasy, gdy gotowało się według przepisów ze starej książki z przepisami babci minęły bezpowrotnie. Teraz korzystamy z przepisów znalezionych w sieci. Tablet powoli staje się więc „narzędziem kuchennym”, nieodłącznym kompanem w kuchni. Amerykański producent postanowił zadbać o to, by miłośnicy kulinariów mogli bezpiecznie i wygodnie korzystać z iPada podczas gotowania.
Chef Stand + StylusSpecjalna podstawka zaprojektowana do korzystania w kuchni, pozwala ustawić iPada w dowolnym miejscu i zapewnia mu stabilność. Dzięki niej tablet będzie ustawiony pod optymalnym kątem i nie będzie narażony na strącenie z blatu w ferworze kulinarnych przygotowań. Podstawka Chef Stand dodatkowo jest wyposażona w rysik, który pozwala na wygodne korzystanie z iPada podczas gotowania, bez obaw, że ekran zostanie zabrudzony (podstawkę i rysik można umyć ciepłą wodą po skończonej pracy).
Cena: 149zł
Uchwyt przeznaczony do: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad mini
 
Kitchen Cabinet MountDla osób, które mają niewielkich rozmiarów kuchnię i zależy im na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, zaprojektowano uchwyt Kitchen Cabinet Mount. Pozwala on na przytwierdzenie iPada do dowolnej szafki czy półki i zaoszczędzenie miejsca na blacie, przy którym się gotuje. Przytwierdzenie uchwytu do szafki jest proste i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. W każdej chwili możemy też zmienić jego położenie. Dzięki Kitchen Cabinet Mount tablet znajduje się w bezpiecznym i widocznym miejscu, a miłośnicy gotowania mogą się koncentrować już tylko na kulinarnych eksperymentach.
Cena: 129zł
Uchwyt przeznaczony do: iPad, iPad 2, iPad 3
 
Fridge MountDzięki Fridge Mount tablet możemy bez problem przytwierdzić do drzwi lodówki, ale także ściany i szafki, nie obawiając się zniszczenia ich powierzchni. Tablet będzie bezpieczny – w urządzeniu zastosowano specjalna technologię 3M™ Command™ Strips, która uniemożliwia wypadnięcie tabletu z uchwytu. Gotując możemy więc śledzić przepis na ulubionym blogu czy portalu, a także uprzyjemnić sobie czas oglądając film czy serwis informacyjny.
Cena: 129zł
Uchwyt przeznaczony do: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 4.

Źródło: inf. prasowa