Wszystkie mobilne gry z serii GTA przecenione!

W dniu dzisiejszym studio Rockstar ogłosiło ogromną przecenę swoich mobilnych gier z serii Grand Theft Auto, która będzie trwała przez ograniczony czas. Wszystkie cztery gry, które obecnie dostępne są w sklepie Google Play oraz iTunes posiadają w tym momencie obniżoną cenę. Niestety nie wiemy jak długo promocja będzie trwała dlatego warto się pośpieszyć i poinformować swoich znajomych o obniżkach cen.
Niestety, jeśli mieliście nadzieje, że także gry z serii GTA na komputery PC oraz konsole będą posiadały obniżoną cenę, to musimy Was rozczarować. W promocji uczestniczą tylko gry na urządzenia mobilne. Ceny gier GTA: Chinatown Wars, GTA: Vice City oraz GTA III zostaly obniżone do 2,99 dolarów (13,75 złotych), a cena GTA: San Andreas została obniżona do 4,99 dolarów (22,99 złotych).
Wszystkie gry możecie zakupić za pomocą poniższych linków. Zdecydowanie polecamy skorzystanie z promocji, bo może się ona prędko nie powtórzyć!
GTA: Chinatown Wars –iTunes /Google Play GTA: Vice City –iTunes /Google Play GTA III –iTunes /Google Play GTA: San Andreas –iTunes /Google Play