Twitch gra w Dark Souls – wy też możecie wziąć udział w zabawie

Twitch Plays Pokemon było komiczną i epicką przygodą, z dużą ilością zabawnych momentów. Podczas eksperymentu powstało nawet sporo nowych memów. Ogółem, Twitch Plays Pokemon okazało się sukcesem – gracze nie tylko pokonali Reda, ale także złapali wszystkie 151 oryginalnych pokemonów.
Dzięki ogromnej popularności Twitch Plays Pokemon, można było się spodziewać nadejścia naśladowców. Wielu zakładało, że podobne kanały będą trzymać się gier z uniwersum pokemon. Mimo poziomu trudności, przejście tych produkcji nadal było możliwe. Jednak kanał TwitchPlaysDark postanowił sprawdzić, czy tysiącom ludzi uda się ukończyć jedną z najtrudniejszych gier w historii – Dark Souls.
Tak jest, Twitch próbuje przejść Dark Souls. Stream trwa już od ponad 33 godzin, a nadal uczyniono jedynie niewielkie postępy. Nie należy zapominać, że przejście Pokemonów zajęło prawie 400 godzin, jednak typowa rozgrywka wymagana do ukończenia gry zajmuje ułamek tego czasu.
Nie ma wątpliwości, że społeczność Twitch będzie musiała wykonać sporo pracy, jeśli nadal chce przejść Dark Souls, co w rzeczywistości może być niemożliwe. Jednak to nie jest pierwsza dziwna metoda na jej pokonanie. Niektórzy zdołali tego dokonać za pomocą gitary z Rock Band, inni perkusji, a jeszcze inni za pomocą wyłącznie własnego głosu.
Podziwianie postępów widzów powinno być niesamowicie interesujące. Należy mieć nadzieję, że w końcu uda im się przejść Dark Souls, jednak co do jednego nie ma wątpliwości – los nie będzie im sprzyjał.
Każdy może podziwiać postępy widzów poniżej lub dołączyć do zabawy na czacie na kanaleTwitchPlaysDark.