Syberia 3: znamy polską datę premiery gry

Gra autorstwa studia Microids trafi na półki sklepowe 20 kwietnia tego roku. Będą w nią mogli zagrać zarówno pecetowcy, jak i posiadacze konsol Xbox One i PlayStation 4.
„Po długiej przerwie z wielką radością oferujemy fanom pierwszą kompilację historii stworzonej przez Benoita Sokala. Dzięki zwiastunowi gracze dowiedzą się więcej na temat wyzwań, jakim będzie musiała stawić czoła główna bohaterka gry, oraz poznają jej nowych towarzyszy” – powiedział Elliot Grassiano, wiceszef firmy Microids.
Oto nowy zwiastun z gry:

Główną bohaterką Syberii 3 jest prawniczka Kate Walker, znana graczom z poprzednich dwóch części serii. Fabuła gry rozpoczyna się w momencie, gdy umierająca Kate zostaje odnaleziona przez członków plemienia Jukoli – wędrowców przemierzających mroźne tereny na śnieżnych strusiach. Kate będzie musiała znaleźć sposób, by wydostać się z wioski, w której została uwięziona, stawiając czoła przygodzie, niebezpiecznym przeciwnikom i swojej własnej przeszłości.

Po raz kolejny wraz z Kate będziemy rozwiązywać łamigłówki, wchodzić w interakcje z różnymi postaciami i odwiedzać interesujące miejsca. Tym razem jednak rozgrywka zostanie po raz pierwszy pokazana w pełnym 3D.

źródło:Pl.ign.com