SteelSeries APEX M750 TKL – klawiatura mechaniczna dla graczy w rozmiarze mini

Apex M750 TKL powstał z myślą o graczach, którzy podróżują ze swoim sprzętem (np. entuzjaści e-sportowych turniejów), mają ograniczone miejsce na biurku czy po prostu nie korzystają z przycisków numerycznych. SteelSeries APEX M750 TKLW M750 TKL zastosowano indywidualne diody RGB, matowe wykończenia oraz trzecią generację linearnych przełączników mechanicznych SteelSeries QX2 o niskiej sile nacisku i liniowym punkcie aktywacji. Rama klawiatury została wykonana ze stopu aluminium serii 5000, co gwarantować ma dużą wytrzymałość przy zachowaniu odpowiedniej lekkości urządzenia.SteelSeries APEX M750 TKLZmianom nie uległa kompatybilność z oprogramowaniem SteelSeries Engine, gdzie użytkownicy mogą skorzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji Discord Chat, ImageSync, Audio Visualizer, PrismSync czy GameSense.SteelSeries APEX M750 TKLApex bez sekcji numerycznej sprawdzi się również w e-sporcie. SteelSeries podpisało niedawno kontrakt sponsorski z Sanderem “VoO” Kaasjagerem, który zachwala właśnie taką wersję klawiatury.

„Korzystam z dość niskiej czułości myszy, więc muszę mieć naprawdę dużo miejsca na biurku, by zachować ergonomię grania.”, powiedział Kaasjager. „SteelSeries M750 TKL nie ma sekcji numerycznej, ma za to wszystko, co najlepsze z modelu pełnowymiarowego. Dzięki temu nie muszę martwić się o komfort i wygodę podczas rozgrywki.”

Apex M750 TKL jest już dostępna w oficjalnym sklepie internetowym SteelSeries nahttps://steelseries.com/apextkl w cenie 139.99 euro. Do sklepów w Polsce nowa klawiatura 1 grudnia w sugerowanej cenie 599 złotych.
 

Źródło: Steelseries