Prawdopodobne zdjęcie iPada 3 (i liczne plotki)

Wygląda na to, że im bliżej premiery najnowszego tabletu Apple, tym więcej niepewności, niejasności i plotek w Internecie. Oczywiście wszystko to działa na korzyść iPada 3. Jeszcze raz chylimy czoła przed działem marketingu Apple. Dzisiaj portal Apple Daily podał, że najnowszy iPad najprawdopodobniej wyposażony jest w 8-megapikselowy aparat fotograficzny, na co jednoznacznie (?) wskazuje rozmiar soczewki.
Podobno iPad 3 miał także otrzymać czterordzeniowy procesor, chociaż druga plotka wspomina o szybszym dwurdzeniowcu. Na deser otrzymaliśmy także rzekome zdjęcie pleców tabletu, a także porównanie aparatów trzech (a raczej – dwóch) generacji iPada.
Jeżeli zdjęcie jest prawdziwe, iPad 3 jest odrobinę grubszy od swojego poprzednika, aczkolwiek na ostateczne dane musimy jeszcze poczekać. Jeżeli chodzi o przyciski, trudno zauważyć jakiekolwiek różnice: zarówno włącznik, jak i przycisk głośności wyglądają identycznie jak w iPadzie 2.
Kolejna plotka dotyczy obsługi LTE oraz rozdzielczości ekranu. Przy zachowaniu przekątnej 9,7 cala, zwiększono rozdzielczość do wartości 2048 x 1536,
Premiera tabletu odbędzie się najprawdopodobniej 7 marca tego roku. Fani Apple oczekują, że do sklepów iPad 3 trafi już 16 marca, bowiem odpowiadałoby to dotychczasowej polityce koncernu: wdrożyć produkt do sprzedaży w kolejny piątek po zaprezentowaniu.

Źródło: electronista