Plecak Lenovo Y Active Gaming Backpack już w Polsce

Lenovo Y Active Gaming Backpack wyróżnia się ciekawym wyglądem oraz funkcjonalnością. Bez trudu pomieści notebooki o przekątnej ekranu do 17,3″, np. Lenovo Y50, czy Lenovo Y70-70 wraz z akcesoriami niezbędnymi dla prawdziwego gracza. W tym celu przygotowano specjalnie wyściełaną komorę do ochrony sprzętu, funkcjonalną główną przestrzeń pakową z licznymi przegródkami, m.in. na myszkę, zasilacz, czy dysk twardy oraz zewnętrzną utwardzoną kieszeń z przodu do przechowywania słuchawek. Praktyczne kieszenie boczne znakomicie sprawdzą się do zapakowania niezbędnych kabli. Dodatkowo w środku znajduje się przydatna saszetka na nieco bardziej osobiste produkty.

Lenovo Y Active Gaming BackpackLenovo Y Active Gaming Backpack

Dla jeszcze bardziej komfortowego użytkowania zaprojektowano specjalny panel na plecach tak, aby zwiększyć wentylację powietrza oraz zagwarantować podparcie i amortyzację podczas noszenia. Spód plecaka wykonano z wytrzymałego materiału, żeby móc postawić go w każdym miejscu, bez obaw o bezpieczeństwo urządzenia znajdującego się w środku.
Nie bez znaczenia jest fakt, iż plecak wyróżnia się odpornością na wodę i, przynajmniej według zapewnień producenta, dużą wytrzymałością, która sprawi, że będzie służył swojemu użytkownikowi przez lata. Firma Lenovo zadbała także o rozsądny balans pomiędzy pojemnością (wymiary 510x340x200 mm) a wagą (1,47 kg). Tym samym może być idealnym rozwiązaniem dla uczniów, czy studentów, a także osób na co dzień korzystających z plecaków.Lenovo Y Active Gaming Backpack„Naszą inspiracją przy projektowaniu Lenovo Y Gaming Active Backpack była ceniona seria notebooków Y, czyli wyróżniających się znakomitymi parametrami, najwyższej jakości wykonaniem i stylowym designem. Złoty certyfikat przyznany przez Cybersport utwierdził nas w przekonaniu, że warto inwestować w graczy i tworzyć produkty spełniające ich oczekiwania. Mam nadzieję, że gracze pokochają nasz plecak i będą korzystać z niego każdego dnia, a już niedługo zaprezentujemy kolejne nowości z serii Y, w tym liczne akcesoria gamingowe” – dodaje Justyna Chmielewska, Brand Manager, Lenovo Polska

Firma Lenovo ogłosiła na swoim profilu na Facebooku konkurs na nieoficjalną polską nazwę dla plecaka. Fani przesłali ponad 700 propozycji, spośród których wygrała nazwa Lenovo Game Force.

Sugerowana cena Lenovo Y Gaming Active Backpack to 399 złotych. Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Źródło: inf. prasowa