Pierwszy epizod Life is Strange udostępniony za darmo! Musicie zagrać!

Nie skłamię, jeśli powiem, że żadna inna gra nie wciągnęła mnie tak mocno jak Life is Strange. Chodzi nie tylko o gameplay, ale także warstwę emocjonalną. Ta DOSKONAŁA gra przygodowa była w zeszłym roku wielokrotnie nagradzana i otrzymała nawet nagrodę BAFTA za najlepszą fabułę. Nic dziwnego – to co się dzieje na ekranie monitora co rusz wprawia w osłupienie. Teraz w pierwszy z pięciu epizodów gry każdy chętny może zagrać za darmo. Wydawca, Square Enix, obiecuje, że pierwszy epizod będzie dostępny za darmo już na zawsze. Założę się, że większość z osób, które zdecydują się pobrać „darmową próbkę” kupi kolejne cztery epizody w cenie 16,99 dolarów.
Gra stworzona przez Dontod Entertainment opowiada historię Max – dziewczyny, która przypadkiem odkryła, że może panować nad otaczającymi ją wydarzeniami poprzez kontrolowanie czasu. Szybko okazuje się, że paranormalne zdolności prowadzą do wielu nieszczęść… Grając w Life is Strange czujemy się jakbyśmy brali udział w interaktywnym filmie i… to jest świetne!
Jeżeli chcecie zatracić się w fenomenalnej opowieści, która bije na głowę większość produkcji kinowych, od czasu do czasu wzruszyć, spojrzeć inaczej również na swoje życie, a także posłuchać genialnej muzyki, po prostu musicie spróbować.
Pierwszy epizod Life is Strange jest dostępny na komputery osobiste z Windows i Mac (Steam), Playstation 4, Plastation 3, Xbox One i Xbox 360.

Pobierajcie, podziękujecie mi później.
 
 

Źródło: inf. własna