Oto tania klawiatura mechaniczna z podświetleniem RGB za 179 złotych

Najnowsze urządzenia Tracer Gamezone zainteresują osoby, które interesują się sprzętem dla graczy w relatywnie niskiej cenie. Uwagę zwraca szczególnie klawiatura mechaniczna z podświetleniem RGB, na przełącznikach Outemu Brown, którą kupić można za połowę ceny konstrukcji droższych marek.

Tracer GAMEZONE Radiant


Radiant jest pełnowymiarową klawiaturą, wyposażoną w mechaniczne przełączniki Outemu Brown. Zapewniać mają one: pewny klik, szybki czas reakcji na komendy wydawane przez gracza w trakcie rozgrywki oraz trwałość użytkowania. Charakterystyką działania zbliżone są do przełączników Cherry MX Brown. Klawiatura Tracer GAMEZONE posiada wielokolorowe podświetlenie LED RGB z sześciostopniową regulacją jasności oraz 6 trybami oświetlenia do wyboru.Tracer GAMEZONE RadiantTracer GAMEZONE Radiant oferuje inteligentny system anti-ghosting z gwarancją rejestracji do kilkunastu klawiszy jednocześnie. Klawiaturę wyposażono w kombinację przycisków do sterowania multimediami oraz opcję zablokowania ustawienia Windows. Radiant łączy się z komputerem przez USB za pomocą kabla w oplocie o długości 1,8 m. Ze względu na kompaktową i elegancką obudowę, wykonaną z wysokiej jakości materiałów, może być z powodzeniem wykorzystywany do pracy biurowej.

Tracer GAMEZONE Thunder 7.1


Słuchawki Tracer GAMEZONE Thunder 7.1 zostały stworzone z myślą graczach, którzy oczekują od sprzętu audio dźwięku przestrzennego. Technologia 7.1 oraz system Virtual Surround zapewniać mają dobrą jakość brzmienia i idealnie pozycjonować odgłosy w grze. Dedykowane oprogramowanie umożliwia dostosowanie ustawień słuchawek do indywidualnych preferencji. Użytkownik skoordynuje zarówno natężenie basów, jak i poziom czułości dźwięku w każdej z 7 wirtualnych stref imitujących rozłożenie głośników.Tracer GAMEZONE Thunder 7.1Tracer GAMEZONE Thunder 7.1 charakteryzuje się minimalistycznym designem, podświetlanym logotypem umieszczonym na nausznikach, wysuwanym mikrofonem oraz wygodnym pałąkiem ze stalowym wzmocnieniem. Produkt wyposażono w kabel o długości 2,4 m, zakończony wtyczką USB.
Nowe słuchawki Tracer GAMEZONE oferują przetworniki o średnicy 50 mm, pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz oraz impedancję na poziomie 32 ohmów. Umieszczony na nauszniku kontroler głośności pomoże szybko i wygodnie uregulować podstawowe parametry dźwięku, a wbudowane w słuchawkę wibrację spotęgują efekty eksplozji i wzmocnią odbiór basu w trakcie słuchania muzyki.
Klawiatura Tracer GAMEZONE Radiant i słuchawki Tracer GAMEZONE Thunder 7.1 są dostępne w sieci sklepów Media Expert, Media Markt i Saturn w cenie już od 199 zł (Radiant) lub od 179 zł (Thunder 7.1).
 

Źródło: Tracer1,2