Nowy zwiastun Overwatch prezentuje umiejętności bohaterów

W Overwatch znajdziemy mnóstwo unikalnych bohaterów – każdy posiada jedyną w swoim rodzaju osobowość oraz umiejętności. Za sprawą nowego zwiastuna możemy się im dokładniej przyjrzeć.
W zwiastunie zobaczymy takie postaci jak Zarya – rosyjska żołnierka wykorzystująca potężne działo cząsteczkowe czy Złomiarz, który jest specjalistą od materiałów wybuchowych, a także wielu innych bohaterów. Blizzard skupia się tu głównie na ich unikalnych umiejętnościach – od przyciągnięcia hakiem na łańcuchu, przez tworzenie ścian lodu, aż do rzucania shurikenów.

Warto wspomnieć także o nowych bohaterach, które Blizzard niedawno zaprezentował, a które pojawiły się także i tutaj. Pierwszym z nich jest D.Va – pilotująca wyposażonego w działka fuzyjne, dopalacz oraz matrycę obronną mecha, była profesjonalna graczka. Kolejny to wojownik ninja o imieniu Genji, a ostatnia z nich – dziewczynka Mei, dysponuje pistoletem zdolnym do strzelania soplami lodu lub promieniem mrozu zamrażającym wrogów.
Premiera Overwatch odbędzie się wiosną 2016 roku na PC. Gra pojawi się również na konsolach Playstation 4 oraz Xbox One. Obecnie trwają jej zamknięte beta testy, na które ciągle możecie się zapisywać – za pośrednictwem serwisuBattle.net.

Źródło: pcgamer.com