Nowe mounty, rajdy i instancje w kolejnym patchu do World of Warcraft

Po premierze dodatku Warlords of Draneor, World of Warcraft nabrał wiatru w żagle. Nie tylko wzrosła liczba subskrybentów, ale też Blizzard zaczął znacznie częściej wypuszczać nowe aktualizacje. Producenci planują właśnie udostępnienie kolejnego patcha oznaczonego numerem 6.2, a jedną ze zmian, którą wniesie do gry, są nowe mounty.
Na poniższym screenie widzicie jednego z nich o nazwie Felsteel Annihilator, który wygląda jak futurystyczny pancerz bojowy. Nie da się go jednak kupić, a jedyną możliwością jego zdobycia jest zabicie bossa Archimonde w nowym poziomie trudności Mythic Mode. Można więc spokojnie założyć, że będzie to bardzo rzadki widok, gdyż zdobędą go jedynie gracze z profesjonalnych gildiiKolejnym mountem będzie Corrupted Dreadwing dostępny za zdobycie osiągnięcia Glory of the Hellfire Raider. Kupić możemy natomiast Infernal Direwolf, który kosztuje 150 tysięcy kryształów Apexis, zaś Felblood Gronnling jest nagrodą za zdobycie osiągnięcia Kaleiki The Boy Gladiator. Pojawią się także dwa mounty za osiągnięcia w trybie PvP. Będą to Vicious War Kodo oraz Vicious War Mechanostrider.
Mounty to nie jedyne nowości, które przyniesie nam patch 6.2. Największą zmianą jest zupełnie poziom trudności zwany Mythic, który obecnie przeznaczony jest dla niektórych rajdów, ale po premierze patcha będzie dostępny także dla dungeonów. Wiąże się to oczywiście z otrzymaniem znacznie ciekawszych nagród. Dungeony w trybie Mythic mają być dostępne raz w tygodniu i dostarczą sprzęt na poziomie 680, zaś w przypadku bossów, pojawi się szansa zdobycia ekwipunku na poziomie 700.Póki co patch 6.2 dostępny jest na razie na publicznych serwerach testowych i nie wiadomo kiedy zostanie zaimplementowany do gry.