Najciekawsze premiery gier – marzec 2016

 
 
 
 

1. Far Cry Primal | PC
1 marca
Niespełna dwa tygodnie temu najnowszy Far Cry pojawił się na konsolach, a od teraz po ten tytuł sięgać mogą także posiadacze pecetów. W tej odsłonie cyklu przenosimy się 12 tysięcy lat wstecz, do niezwykle niebezpiecznej epoki kamienia łupanego, kiedy Ziemią władały mamuty i tygrysy szablozębne. Jesteście gotowi do walki z krwiożerczymi bestiami i wrogimi plemionami?
Najciekawsze Premiery Gier
2. Mortal Kombat XL | PS4, XONE
1 marca
Mortal Kombat XL to rozszerzona wersja wypuszczonej 2015 roku bijatyki, w której znajdziemy wszystkie dodatki oferowane w ramach przepustki sezonowej, i nie tylko. Zatem jeżeli jeszcze nie zaopatrzyliście się w ostatniego Mortala, wygląda na to, że teraz pojawiła się do tego znakomita okazja. Wielka szkoda tylko, że tytuł pojawi się jedynie na konsolach – przypomnijmy, że jego podstawowa edycja zagościła również na komputerach osobistych.
Najciekawsze Premiery Gier
3. Tom Clancy’s The Division | PC, PS4, XONE
8 marca
W sandboksie sygnowanym nazwiskiem Toma Clancy’ego przeniesiemy się do zrujnowanego i odizolowanego od reszty świata Nowego Jorku, w którym zmierzymy się zagrożeniem jakie stanowi pandemia śmiertelnego wirusa, terroryści odpowiedzialni za jej wybuch, i nie tylko. Miejmy nadzieję, że po licznych opóźnieniach ten erpeg Ubisoftu spełni nasze oczekiwania, które za sprawą licznych zapowiedzi i obietnic twórców mogą być nieco wygórowane.
Najciekawsze Premiery Gier
4. Hitman | PC, PS4, XONE
11 marca
Po 16 latach od czasu premiery pierwszej gry spod znaku Hitman przyszedł czas na swoisty restart serii. Najnowsza odsłona ma być powrotem do korzeni, ale równocześnie przeniesie nas do otwartego, nieliniowego świata. Słynny już Agent 47 powinien się w nim świetnie odnaleźć, jednak to, czy gra będzie godną kontynuacją poddaje w wątpliwość kontrowersyjny model sprzedaży, zgodnie z którym w dniu premiery otrzymamy jedynie część finalnej zawartości.
Najciekawsze Premiery Gier
5. WWE 2K16 | PC
11 marca
Wrestling bezsprzecznie cieszy się ogromną popularnością, która wcale nie maleje, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Nic dziwnego więc, że kolejne tytuły z serii WWE ukazują się nieprzerwanie od 2002 roku. Na wersję pecetową ostatniej odsłony gracze muszą czekać niewiele krócej niż poprzednio, ale największy jak dotąd wachlarz wrestlerów, poprawki mechaniczne oraz możliwość wykreowania własnego zawodnika z pewnością zachęcają do udziału w wirtualnych walkach.
Najciekawsze Premiery Gier
6. Need for Speed | PC
15 marca
Seria Need for Speed istnieje na rynku od 1994 roku i doczekała się już ponad dwudziestu odsłon. Mimo że restart serii wywołał mieszane uczucia, ten ostatni tytuł z pewnością można zaliczyć do jednych z najlepszych z cyklu i chociaż nie jest to kultowy Underground, wciąż powinien sprawiać ogromną frajdę. Mamy tylko nadzieję, że wasze komputery sprostają jego wymaganiom sprzętowym.
Najciekawsze Premiery Gier
7. EA Sports UFC 2 | PS4, XONE
15 marca
Jak widać, w tym miesiącu nie brakuje bijatyk, a regułę tą potwierdza druga odsłona nowej serii sportowej EA Sports, skupiającej się na rywalizacji na ringu MMA. Co ciekawe, wśród wielu zawodników, których będziemy mogli wypróbować, znajdą się także Ci z Polski – Jan Błachowicz oraz Joanna Jędrzejczyk, ale jedną z największych zalet gry wydaje się być jej niezwykły realizm.
Najciekawsze Premiery Gier
8. EVE: Valkyrie | PC
28 marca
Ten kosmiczny symulator, osadzony w tym sam uniwersum co EVE Online, to pierwsza gra dedykowana w pełni wirtualnej rzeczywistości. Wyobraźcie sobie, jak teraz będą wyglądały gwiezdne potyczki znane z MMO. Dla tej produkcji z pewnością warto zakupić okulary Oculus Rift, zwłaszcza że dostaniemy ją, jeżeli sprzęt zamówimy w przedsprzedaży.
Najciekawsze Premiery GierWłaśnie tak prezentują się najciekawsze produkcje tego miesiąca. Oczywiście, w marcu pojawi się jeszcze wiele innych, być może mniej znanych, tytułów oraz rozszerzeń, które również są warte uwagi. Dajcie znać w komentarzach, premier jakich gier Wy nie możecie się doczekać. Z chęcią poznamy Wasze opinie.