LEGO Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy – pierwszy zwiastun z rozgrywką

Wczoraj firma TT Games opublikowała pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę z nadchodzącej gry LEGO, stworzonej na podstawie filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy.
Zwiastun pokazuje nam kilka nowych trybów gry – w jednym z nich siadamy za sterami statku kosmicznego i bierzemy udział w kosmicznej bądź podniebnej bitwie, natomiast w innym gra zamienia się w pierwszoosobową strzelaninę. To z pewnością odmieni standardową rozgrywkę, która zazwyczaj polegała na bieganiu dookoła i sianiu spustoszenia.
Oczywiście, nowe tryby rozgrywki czynią ten tytuł znacznie ciekawszym, ale najbardziej interesujący wydaje się być fakt, że podczas gry poznamy kolejne informacje na temat Poe Damerona (aka najlepszego pilota w galaktyce) oraz Lora San Tekki – podróżnika, sympatyka Zakonu Jedi i Ruchu Oporu, który zginął na samym początku Przebudzenia Mocy.
Gra LEGO Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy ma ukazać się na wielu platformach – PC, Xboxach 360, Xboxach One, PlayStation 3, PlayStation 4, Play Station Vita, Nintendo 3DS oraz WiiU. Jej premiera ma odbyć się już 28 czerwca, także w Polsce.
Omawiany zwiastun możecie obejrzeć poniżej. Wygląda na to, tak jak w poprzednich grach spod znaku LEGO, tak i w tej nie zabraknie dobrego humoru.

Źródło: YouTube