Kozacy 3 – wydarzenia premierowe i piękny gest CDP.pl – ratujemy Cis Henrykowski

Już w poniedziałek 19 września o godz. 18 w Empiku w warszawskim centrum handlowym Arkadia odbędzie się premiera gry Kozacy 3. Będzie połączona ze spotkaniem z Jackiem Komudą, znanym pisarzem oraz współautorem specjalnego wydania gry oraz konsultantem polskiej wersji językowej. W trakcie spotkania będzie można zadać pytanie autorowi, zdobyć autograf oraz wygrać koszulkę przygotowaną specjalnie na premierę gry.

To nie koniec specjalnych wydarzeń związanych z premierą gry Kozacy 3. 1 października w warszawskim lokalu Budda Play (ul. Białostocka 9) odbędzie się impreza Kozacka Budda, przygotowana przez prężną społeczność popularnego cyklu strategii. Na miejscu będzie można pograć w grę na jednym z 12 pecetów, zagrać w turnieju pokazowym 1 na 1 i spotkać się z innymi fanami gry – a na tym lista atrakcji się nie kończy. Impreza trwa od godz. 11, turniej rozpoczyna się o 15, koniec przewidziany jest na godz. 22. Cdp.pl jest partnerem i sponsorem wydarzenia.Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na tym fanpage’u.

Miło nam również poinformować o specjalnej akcjicdp.pl podjętej w związku z premierą Kozaków 3. Złotówka ze sprzedaży każdego egzemplarza gry zostanie przeznaczona na ratowanie najstarszego drzewa w Polsce – Cisu Henrykowskiego, rosnącego w Henrykowie Lubańskim (Dolny Śląsk). Jego wiek szacuje się na 1200-1500 lat, a historia jest pełna niewesołych przygód – od koniec lat 80. mocno doświadczyła je wichura, a w 1813 roku pień został pocięty przez… Kozaków. Od pewnego czasu drzewo usycha – aktualnie trwają prace nad uratowaniem drzewa. Cieszymy się, że wraz z graczami możemy przyczynić się do tej akcji.

Gra pojawi się 20 września na PC w polskiej wersji językowej (napisy). Cdp.pl jest jej oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem. Gra jest dostępna w sprzedaży przedpremierowej,m.in. na cdp.pl.
 

Źródło: CDP.pl