Izako Boars ogłasza współpracę z ASUS Republic of Gamers

Zawodnicy Izako Boars będą korzystali m.in. z laptopów gamingowych ASUS ROG STRIX GL502 w dwóch wersjach kolorystycznych Myst Black i Titanium Armor. Przenośne komputery wyposażone są w procesory 7 generacji Intel Core i7, karty graficzne NVIDIA GeForce GTX1070 oraz matryce 120 Hz z technologią G-SYNC. Ponadto ich stanowiska uzupełnią słuchawki ROG CENTURION i podkładki ROG SHEAT.

O świeżo ogłoszonej współpracy w ciepłych słowach wypowiedział się właściciel organizacji, Piotr Skowyrski: “Po sukcesie w turnieju ASUS ROG Join The Republic Community Challenge i przygodzie, którą zapewnił nam ASUS Republic of Gamers cieszę się, że dołączają do projektu Izako Boars.”

ASUS Republic of Gamers jest czwartym sponsorem, który pojawi się na koszulkach Izako Boars. Wcześniej wsparcie zapewnili marka orzeźwiających napojów Sprite, producent kropli do oczu HYLO-CARE oraz największy legalny polski bukmacher STS.
Organizacja Izako Boars swoje korzenie czerpie z organizowanego przez ASUS Republic of Gamers turnieju Join the Republic Community Challenge. To właśnie tam narodził się trzon składu, który następnie został uzupełniony o dwóch doświadczonych zawodników. Podczas finałowego turnieju rozgrywanego w Szwecji reprezentacja Polski pod przywództwem Izaka pokonała Niemców, Francuzów oraz gospodarzy imprezy.
Oficjalna prezentacja zespołu miała miejsce w marcu podczas Intel Extreme Masters na stoisku Sprite. Od tego czasu zespół wziął udział w wielu turniejach zarówno online jak i offline. Do aktualnych sukcesów bez wątpienia możemy zaliczyć pierwsze miejsce na Lordi’s Game Cup czy też trzecie miejsce w ESL Mistrzostwach Polski.
 

Źródło: Fantasy Expo