FIFA 19 – co nowego? Sprawdźcie zmiany w nowej fifie

Premiera FIFA 19 odbędzie się 28 września bieżącego roku. Nowa odsłona kultowej serii to coś, na co z podekscytowaniem czeka chyba każdy miłośnik piłki kopanej, który lubi od czasu do czasu pograć w gry. Firma Electronic Arts opublikowała kilka materiałów wideo, w których pokazuje najważniejsze nowości w FIFA 19.

FIFA 19 – zmiany, nowości

FIFA 19 to przede wszystkim większa kontrola nad każdym strzałem i zagraniem. Gracze będą mieli nareszcie większy wpływ na to, w jakim kierunku uda się futbolówka.
„W grze FIFA 19 będziesz mieć większą kontrolę nad precyzją każdego strzału – teraz to od Ciebie zależy, jak dobrze zostanie uderzona piłka. Czy chodzi o uderzenie z dystansu, precyzyjną główkę czy finezyjny strzał, nasz nowy system daje większą kontrolę nad zachowaniem piłkarzy przy uderzaniu na bramkę.”

Na strategów i osób pragnących co mecz Reprezentacji Polski wcielić się w rolę selekcjonera, czeka nowy system Dynamicznej Taktyki. Ustawienia będzie można zmieniać w łatwy i płynny sposób w trakcie trwania meczu i zaskoczyć swoich znajomych.
„Zbudowany od podstaw na potrzeby gry FIFA 19 system daje graczom narzędzia do przygotowania zawczasu różnych planów na mecz, które później może wykorzystać w meczu przy użyciu przycisków kierunkowych. Każda zapisana taktyka zawiera oddzielne ustawienia formacji, nastawienia oraz ofensywnych i defensywnych stylów gry, dzięki czemu można się łatwo dostosować do każdej sytuacji w meczu.”

To nie wszystko. Po raz kolejny udoskonalony zostanie cały system prowadzenia piłki, dryblingu, podań oraz przyjęcia piłki. To właśnie tutaj czeka najwięcej nowości i lepiej żebyście się wyposażyli w pady. Gra na klawiaturze nie będzie niemożliwa, ale na pewno nie będziecie tak skuteczni, jak przy wykorzystaniu padów.

FIFA 19 pojawi się na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksie 360, Xboksie One, PC oraz Nintendo Switch.

Twórcy FIFA 19 mają ogromny problem przez transfer C. Ronaldo