Escape From Tarkov – walka wygląda genialnie na nowym gameplayu

Nowy gameplay z Escape From Tarkov prezentuje to, jak w nowym MMO wyglądała będzie wymiana ognia. Odgłosy pola walki są odwzorowane naprawdę perfekcyjnie – słychać nie tylko ciężkie dudnienie karabinów, ale także świst przelatujących nad głową pocisków oraz upadające na ziemię z łoskotem łuski. Zobaczcie koniecznie co tym razem zaserwowali nam twórcy gry! Dodać należy, że materiał pochodzi z wersji pre-alpha.

Coś czuję, że poważnym problemem gry Escape From Tarkov mogą być… ogromne oczekiwania graczy. Wszystko co do tej pory nam prezentowano wygląda aż za dobrze. Wrażenie robi zwłaszcza pokaźny arsenał, który można modyfikować na liczbę sposobów zahaczającą wręcz o granice absurdu.
Escape From Tarkov nie zaoferuje kampanii dla jednego gracza, ale wygląda na to, że zrekompensowane to zostanie wrażeniami płynącymi z rozgrywki wieloosobowej, o ile… twórcy zadbają o to, aby mimo wszystko miała ona jakieś jasno wyznaczone cele.
Jeżeli chcecie zgłosić chęć udziału w zamkniętych testach beta Escape From Tarkov, udajcie się na stronę http://www.escapefromtarkov.com/ .

Źródło: inf. własna