Astrologowie ogłaszają polskie wersje Heroes of Might and Magic na GOG.COM

Heroes of Might and Magic 3: Complete, Heroes of Might and Magic 4: Complete oraz Heroes of Might and Magic 5: Bundle od dziś dostępne są na polskiej platformie dystrybucji cyfrowej GOG w polskiej wersji językowej! Heroes of Might and Magic to przecież nie tylko ponadczasowe wrażenia z niesamowitej rozgrywki. Któż z nas nie wspomina z nostalgią kultowych tekstów z polskiej lokalizacji gry? Wszystkie produkcje dostępne są z rabatem 50%, który obowiązuje do końca promocji Made in Poland.
Wyprzedaż Made in Poland trwa do 12 listopada, do północy.Heroes GOG
Za darmo udostępniany jest też koncert z muzyką z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Całość wiedźmińskiego koncertu to łącznie ponad 2 godziny niesamowitej muzyki z ostatniej przygody wiedźmina Geralta z Rivii. Nagranie jest dostępne za darmo dla wszystkich użytkownikówGOG.COM przez najbliższych 48 godzin, to jest do 11 listopada, do godziny 15:00. Wystarczy tylko wejść na stronę główną serwisu i kliknąć przycisk na bannerze promocji. Po weryfikacji, koncert automatycznie zostanie przypisany do biblioteki użytkownika.
W ramach promocji Made in Poland na GOG.com znajdziecie ponad 90 okazji z rabatami do 90%. Od klasyków, po wielkie hity i niezależne perełki, w tym: This War of Mine, Frostpunk, Tower of Time, Seven: The Days Long Gone, Ruiner >observer_, Painkiller, Jack Orlando, King Arthur’s Gold, Earth 2150, The Cat Lady, Phantom Doctrine, My Memory of Us, My Brother Rabbit i mnóstwo innych tytułów. Czekają na Was też gry z serii Wiedźmin w obniżonych cenach oraz ostatnie premiery, w tym: Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, Project Warlock, Steel Rats oraz Tsioque.
Pełna lista okazji dostępnych w promocji Made in Poland znajduje się tu: http://www.gog.com/promo/20181105_polish_week