Akcje Nintendo mocno w górę! Powód? Pokemon GO – nowa gra mobilna

Pokemon Go to gra z Pokemonami w roli głównej, wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość, która właśnie zadebiutowała na platformach iOS i Android. Aplikację z każdą godziną można pobierać w coraz większej liczbie krajów. Do Europy trafi najpewniej jeszcze w tym tygodniu. Kolosalna popularność jaką cieszy się tytuł, wywindowała znacząco cenę akcji kiepsko radzącego sobie ostatnio na giełdzie Nintendo! W ciągu jednego dnia cena akcji skoczyła o niemal 10%, podnosząc wartość Nintendo do 23 miliardów dolarów. Co ciekawe, wartość akcji wciąż rośnie.Nintendo akcje pokemon goGra Pokemon Go jest darmowa, ale zawiera w sobie system mikrotransakcji, obejmujący przedmioty sprzedawane w cenach od 99 centów do 99,99 dolarów. W sprzedaży znajdzie się także gadżet na nadgarstek, który umożliwi granie bez konieczności odblokowywania telefonu.

Jak pobrać Pokemon GO przed premierą? Posiadacze smartfonów z Androidem mogą pobrać plik .APK z jednego z poniższych linków. Miłej zabawy!
– http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-0-release/pokemon-go-0-29-0-android-apk-download/– https://apkpure.com/pok%C3%A9mon-go/com.nianticlabs.pokemongo  
 

Źródło: inf. własna