Zobacz swoją twarz w Max Payne 3!

Jakiś czas temu studio Rockstar oficjalnie zapowiedziało, że w trzeciej odsłonie kultowego Maxa Payne’a pojawi się tryb rozgrywki dla wielu graczy. Oprócz zaimplementowania w trybie multiplayer elementów fabularnych, a także efektu Bullet-time, Rockstar ma dla fanów gry kolejną niespodziankę – konkurs, którego zwycięzcy zobaczą w trakcie gry swoją twarz.
Do dnia 13 stycznia Rockstar będzie losować użytkowników Twitter’a śledzących profil studia (@RockstarGames), którzy na swoim własnym profilu użyli frazy #MaxPayne3, a następnie wysyłać do nich maile z prośbą o zdjęcia, które trzeba będzie nadesłać w ciągu kolejnych 48 godzin. Jak nietrudno policzyć, do zakończenia konkursu pozostały niespełna cztery tygodnie. W każdym z nich studio będzie losować dwie osoby spośród dziesięciu wybranych wcześniej na Twitterze, do których zostaną wysłane maile.

Jeżeli otrzymacie prośbę o przesłanie zdjęcia, pamiętajcie, że powinno być ono wyraźne, gdyż tylko takie fotografie będą brane pod uwagę przez Rockstar. Ponadto, wraz ze zdjęciami, należy wysłać zgodę na umieszczenie swojego wizerunku w grze.
Zachęcamy Was gorąco do wzięcia udziału w konkursie. Kto wie, może już za niedługo będziecie mogli pochwalić się kolegom i koleżankom tą nietypową nagrodą. Do dzieła i powodzenia!

Źródło: Rockstar