World of Warplanes zalicza poślizg

World of Warplanes miało wyjść z fazy otwartych testów beta 26-ego września, czyli już w przyszły czwartek. Zespół Wargaming.net podjął jednak decyzję o przesunięciu premiery na 13-ego listopada. Skąd ta nagła zmiana?

„Jesteśmy w pełni oddani celowi, którym jest wydanie świetnego tytułu i zrobienie wszystkiego, żeby World of Warplanes zostało odpowiednio dopracowane. Dodatkowy czas pozwoli naszemu zespołowi doszlifować grę, a także upewnić się, że każda z funkcji spełniać będzie najbardziej wygórowane oczekiwania” – powiedział Vlad Belozerov.

W oczekiwaniu na oficjalną premierę graczom nie pozostaje nic innego jak tylko toczyć nadal podniebne boje w otwartej becie, która trwa od początku lipca. Jest to tym ciekawsze, że od wczoraj można już pilotować brytyjskie samoloty, które wprowadziła do gry łatka 0.5.3.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu, że faza testów beta wydłużyła się o ponad dwa tygodnie, testerzy będą mogli stoczyć jeszcze więcej walk, co jest o tyle ważne, że dla najbardziej zaangażowanych czekają nagrody.

Piloci, którzy stoczyli co najmniej 100 bitew w czasie całego okresu trwania testów otrzymają w grze medal i unikatowy emblemat. Gracze, którzy mają na koncie więcej niż 700 bitew, uzyskają dostęp do maksymalnie trzech unikatowych samolotów. Liczba dostępnych maszyn zależna będzie od tego, kiedy dołączyli do testów.

Źródło: World of Warplanes