Wiemy ile minut będziemy jeszcze oglądać Grę o Tron

HBO oficjalnie potwierdziło, jak długi będzie ostatni sezon Gry o Tron. Niestety, z Jonem, Daenerys i resztą Westeros spędzimyh już jedynie 432 minuty, które będą podzielone na sześć odcinków. Czy jesteście na to gotowi?
Cóż, wszystko co ma swój początek z czasem się kończy, a to dotyczy także Gry o Tron, która jest emitowana już od 2011 roku. Pierwszy odcinek kulminacyjnego sezonu serii pojawi się już 14 kwietnia, czyli zaledwie za kilka tygodni.
Jak się okazuje, niemalże każdy kolejny odcinek ósmego sezonu Gry o Tron będzie dłuższy. Podczas gdy pierwszy potrwa 54 minuty, ostatni już godzinę i 20 minut. Oto daty emisji poszczególnych odcinków i ich długości:

Sezon 8, Odcinek 1

Data emisji: 14 kwietnia

Szacowana długość: 54 minuty

 

Sezon 8, Odcinek 2

Data emisji: 21 kwietnia

Szacowana długość: 58 minut

 

Sezon 8, Odcinek 3

Data emisji: 28 kwietnia

Szacowana długość: 1h 22 minuty

 

Sezon 8, Odcinek 4

Data emisji: 5 maja

Szacowana długość: 1h 18 minut

 

Sezon 8, Odcinek 5

Data emisji: 12 maja

Szacowana długość: 1h 20 minut

 

Sezon 8, Odcinek 6

Data emisji: 19 maja

Szacowana długość: 1h 20 minut

Czego możemy spodziewać się po ósmym sezonie Gry o Tron? Przede wszystkim jeszcze więcej Zimy oraz jeszcze więcej starć z Białymi Wędrowcami. Jesteśmy jednak niezmiernie ciekawi, jak zakończą się poszczególne wątki fabularne serialu.
Całkiem niedawno ukazał się pierwszy pełny zwiastun ósmego sezonu Gry o Tron. Znajdziecie go poniżej. Nie wiemy jak Wy, ale my nie możemy doczekać się tych ostatnich 432 minut serialu.

Źródło:The Hollywood Reporter